Rekreacja

Pływalnia

Nasz basen ma wymiary 12 × 25 m i głębokość od 1,2 do 1,8 m, wyposażony jest w gejzery, bicze wodne i przeciwprądy. Woda jest ozonowana, a jej temperatura wynosi 28°C. Nasi goście mogą tutaj uczyć się pływać, a także brać udział w zajęciach grupowych pod okiem fizjoterapeutów. Duży wybór sprzętu wypornościowego, fachowa opieka instruktorów i płytka woda to sprzyjające warunki dla osób, które nie potrafią pływać. W cenie wejścia na basen proponujemy korzystanie z łaźni parowej, sauny suchej oraz jacuzzi.
Dowiedz się więcej

Jaskinia solno-jodowa

Zarówno dorosłych, jak i dzieci zapraszamy na seanse do Jaskini Solno-Jodowej. Sól morska wspomaga leczenie wielu chorób, a zastosowanie muzykoterapii i koloroterapii pozwala na głęboki relaks i odpoczynek. Smog i zanieczyszczenie powietrza to coraz większa zmora osób mieszkających w dużych miastach i ich okolicach. Stale rośnie liczba dzieci, u których diagnozowane są choroby przewlekłe układu oddechowego (astma) i alergie.
Dowiedz się więcej

Krioterapia ogólnoustrojowa

Krioterapia ogólnoustrojowa polega na oddziaływaniu na powierzchnię ciała bardzo niskimi temperaturami (poniżej 110 st. C) w specjalnej kriokomorze, w której przebywa się od 1 do 3 minut. Jest to świetna metoda wspomagająca leczenie chorób narządu ruchu oraz doskonała forma odnowy biologicznej. Zabieg jest bezbolesny i bardzo dobrze tolerowany przez organizm. Następuje po nim intensywna, 30 minutowa kinezyterapia pod kierunkiem fizjoterapeuty. Konstrukcja kriokomory jest przyjazna dla osób z klaustrofobią.
Dowiedz się więcej

Sauna sucha (fińska)

Zabieg polega na przemiennym przegrzewaniu i ochładzaniu całego ciała. Jest doskonałym czynnikiem hartującym i pielęgnującym ciało, sprzyjającym również leczeniu różnych dolegliwości (m.in. złagodzenia bólów mięśni). Na skutek zmiany temperatury (ogrzewanie i schładzanie ciała) dochodzi do wzrostu przemiany materii, zwiększonego wydzielania potu, oczyszczenia organizmu poprzez usunięcie produktów przemiany materii oraz toksyn, a także podniesienia tętna i przyśpieszenia oddechu.
Dowiedz się więcej

Łaźna parowa

Łaźnia parowa powoduje silne przegrzanie organizmu ze względu na utrudnione wydzielanie potu w warunkach wysokiej wilgotności powietrza. Celem kąpieli w łaźni jest pobudzenie organizmu i czynności skóry związane z wydalaniem produktów przemiany materii i toksyn. Temperatura w pomieszczeniu zabiegowym waha się od 40 do 45 °C. Wskazania to m.in: zaburzenia przemiany materii, otyłość, przewlekłe stany zapalne stawów i zapalenia okołostawowe, nerwobóle. Klient wchodzi do łaźni parowej dwukrotnie na ok. 15 minut. Po każdym wejściu stosuje się letni natrysk lub kąpiel.
Dowiedz się więcej

Łóżko do hydromasażu na sucho

Łóżko do hydromasażu na sucho to nowoczesne urządzenie, które umożliwia skorzystanie z różnych technik masażu podczas jednego zabiegu! Oprócz siedmiu podstawowych trybów masażu oferuje stworzenie indywidualnej kombinacji, co daje użytkownikowi możliwość wyboru tempa masażu oraz jego intensywności. Urządzenie ma zaawansowane funkcje: 4 dysze masujące, poduszki powietrzne na stopy oraz automatyczny pomiar wzrostu użytkownika. Korzystanie z zabiegów na suchym łóżku wodnym przynosi odczuwalny efekt terapeutyczny, odpręża i relaksuje.
Dowiedz się więcej

Newsletter
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.
Rozwiąż test, aby sprawdzić, czy dolegliwości, których doświadczasz po COVID-19 wymagają specjalistycznej konsultacji i ewentualnej rehabilitacji.
This is default text for notification bar