Umów wizytę

Przychodnia rehabilitacyjna

Rehabilitacja narządu ruchu zawiera w sobie wiele procesów. Podejmowana jest w celu przywrócenia ogólnej sprawności fizycznej. Skierowana jest głównie do pacjentów, którzy mają uraz, kontuzję czy powikłania po leczeniu wykluczające z codziennego funkcjonowania. Lekarze i rehabilitanci skupiają się na profilaktyce i wypracowaniu zachowań, które zapobiegną powtórzeniu się negatywnych sytuacji w przyszłości wykorzystując często urządzenia z fizykoterapii.

Przychodnia rehabilitacyjna świadczy usługi z zakresu rehabilitacji w ramach kontraktu z NFZ i komercyjnie.

W ramach Przychodni Rehabilitacyjnej w Konstancinie działają trzy poradnie specjalistyczne:

 1. Rehabilitacyjna (1300)
 2. Ortopedyczna    (1580)
 3. Neurologiczna   (1220)

Do zapisu do każdej z poradni pacjent potrzebuje skierowania od lekarza POZ lub innego specjalisty, który ma podpisaną umową z NFZ

Przypominamy, że aby móc zarejestrować e-skierowanie oprócz kodu dostępu do skierowania potrzebny jest pesel pacjenta. Kod dostępu jest powiązany z numerem pesel i bez tych danych nie da się pobrać skierowania. Prosimy o przygotowanie tych danych do zapisu.

Skierowanie zarejestrowane w wybranej przez pacjenta placówce jest już nie widoczne dla pozostałych świadczeniodawców. Nie ma zatem możliwości zarejestrowania tego samego skierowania w kliku miejscach. Rejestracja nie ma możliwości sprawdzenie rodzaju i trybu skierowania zarejestrowanego w innej placówce.

 • Wszelkie informacje o wystawionych e-skierowaniach pacjent ma na swoim internetowym koncie pacjenta (IKP) do których rejestracja nie ma dostępu.
 • W naszej przychodni realizujemy zabiegi zarówno w ramach pracowni fizjoterapii (1310)  jak i oddziału dziennego (2300).
 • Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne (1310) może wystawić każdy lekarz pracujący w ramach NFZ.
 • Skierowanie na zabiegi jest ważne tylko przez 30 dni od daty wystawienia do zarejestrowania.
 • Każdy cykl leczenia poprzedza wizyta kwalifikująca u fizjoterapeuty podczas której ustalany jest plan leczenia.
 • Skierowanie do leczenia w oddziale dziennym (2300) można otrzymać od lekarzy specjalistów a w przypadkach pilnych również od lekarza POZ.

Zapisów można dokonać:

 • osobiście w godzinach pracy rejestracji,
 • telefonicznie w godzinach 08.00-15.00 pod numerem telefonu 227030127
 • mailowo przychodnia@ckr.pl

Dodatkowe informmacje

Zabiegi fizykoterapii, które świadczymy w ramach NFZ w Centrum Kompleksowej rehabilitacji to m. in.: galwanizacja, jonoforeza, prądy interferencyjne, prądy diadynamiczne, prądy TENS, Elektrostymulacja, tonoliza, prądy Traberta, magnetoterapia, teraplus, diatermia krótkofalowa, scanlab, ultradźwięki, ultrafonoforeza, laseroterapia, sollux, hydrocolator, krioterapia miejscowa.

Dla pacjentów, którzy chcieliby rozpocząć swoją rehabilitację szybciej w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji zapraszamy do Centrum Medycznego dostosowanego dla pacjentów komercyjnych. Szeroka gama innowacyjnych urządzeń fizykalnych np. Indiba® Activ, Indiba® Deep Care, SIS, laser wysokoenergetyczny czy fala uderzeniowa to niektóre zabiegi z których może skorzystać pacjent przebywający w naszym Centrum Medycznym na rehabilitacji.

Kontakt Przychodnia Rehabilitacyjna – usługi w ramach NFZ

(22) 703 01 27
przychodnia@ckr.pl


Centrum Medyczne – usługi komercyjne

(22) 703 08 88
centrummedyczne@ckr.pl

Rejestracja Centrum Medycznego jest czynna w godz. 8.00-19.30

Rehabilitacja w CKR

kompleksowość oferty, indywidualne podejście do Pacjenta oraz wysoka jakość usług

Napisz do nas

Formularz - kontakt (#7)

Potrzebujesz pomocy?