Pływalnia

Bolą Cię mięśnie i stawy? Odczuwasz sztywność całego ciała? Chciałbyś zadbać o siebie i schudnąć?

A może jesteś zestresowany?

Przyjdź na pływalnię do Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie!


UWAGA! Na terenie pływalni działa samoobsługowa, obowiązkowa szatnia depozytowa dla klientów korzystających z pływalni. Przed zakupem biletu prosimy o okazanie w kasie numerka z szatni. Szafki zamykają się po wrzuceniu monety 2 zł, która zwracana jest w momencie ponownego otwarcia szafki.

Nasz basen ma wymiary 12 × 25 m i głębokość od 1,2 do 1,8 m, wyposażony jest w gejzery, bicze wodne i przeciwprądy. Woda jest ozonowana, a jej temperatura wynosi 28°C.

Nasi goście mogą tutaj uczyć się pływać, a także brać udział w zajęciach grupowych pod okiem fizjoterapeutów. Duży wybór sprzętu wypornościowego, fachowa opieka instruktorów i płytka woda to sprzyjające warunki dla osób, które nie potrafią pływać. W cenie wejścia na basen proponujemy korzystanie z łaźni parowej, sauny suchej oraz jacuzzi.

Pływanie i masaże w wodzie są wskazane dla osób ze schorzeniami narządu ruchu – świetnie uzupełniają proces rehabilitacji. Regularne korzystanie z pływalni m.in.: odciąża kręgosłup i pozostałe stawy obwodowe, obniża napięcie mięśniowe, uaktywnia układ krążeniowo – oddechowy, zwiększa elastyczność aparatu ruchu (mięśni, więzadeł i ścięgien), działa przeciwbólowo, hartuje organizm, pomaga zmniejszyć wagę ciała.

 


Zakres usług:

Newsletter
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.
Rozwiąż test, aby sprawdzić, czy dolegliwości, których doświadczasz po COVID-19 wymagają specjalistycznej konsultacji i ewentualnej rehabilitacji.
This is default text for notification bar