Umów wizytę

Zajęcia Grupowe

Call center - usługi odpłatne

22 703 08 88
callcenter@ckr.pl

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku 8:00-19:00

Zajęcia grupowe realizowane w CKR Warszawa Centrum to połączenie świetnej zabawy oraz wymagającego treningu. W ten sposób można nie tylko poznać nowe osoby, ale także współpracować z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. Warto dodać, że zajęcia grupowe w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji są dostępne praktycznie dla każdego!

Forma zajęć grupowych to doskonały sposób, aby rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną i jednocześnie skutecznie zmotywować się do działania. U nas po okiem doświadczonego instruktora wykonasz wszystkie ćwiczenia siłowe, a także otrzymasz kluczowe wskazówki na temat tego, jak zrobić poprawnie trening całego ciała. Opracujemy też wspólnie plan treningowy, dzięki czemu unikniesz kontuzji oraz przetrenowania.

Chcesz pozytywnie wpłynąć na działanie swojego układu sercowo-naczyniowego? A może planujesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów? W takim razie zajęcia grupowe w CKR będą doskonałym wyborem! Możesz zdecydować się na ćwiczenia aerobowe, treningi siłowe, sporty walki, a nawet zajęcia w formie obozu dla osób początkujących. Pamiętaj, że niektóre ćwiczenia wymagają odpowiedniej techniki, dlatego w CKR zrobisz to pod okiem doświadczonego trenera.

Logo CKR Filia Warszawa Centrum

ul. Gałczyńskiego 4,
00-362 Warszawa (Centrum)

Godziny otwarcia:
PN-PT 7:00 – 20:00

Telefony:
NFZ: 22 703 08 20
Rehabilitacja domowa: 22 703 08 21

e-mail:  galczynskiego@ckr.pl

Napisz do nas

Formularz - kontakt

Potrzebujesz pomocy?