Umów wizytę

Zajęcia grupowe

W CKR Warszawa Centrum prowadzimy liczne zajęcia grupowe, które obejmują wiele ciekawych aktywności fizycznych. Najpopularniejsze działania wybierane przez naszych pacjentów, to:

  • joga,
  • pilates,
  • ćwiczenia dla zdrowego kręgosłupa,
  • treningi stabilizacyjne.

Joga i pilates to popularne aktywności zarówno wśród damskiego grona pacjentów, jak i męskiego. Można powiedzieć, iż są to systemy ćwiczenia fizycznego, mentalnego oraz oddechowego wpływające pozytywnie na rozwój świadomości umysłowej i cielesnej. Zajęcia grupowe CKR są utrzymywane w przyjaznej atmosferze, a także pozwalają na szybkie wzmocnienie i uelastycznienie niemalże wszystkich partii mięśniowych ciała człowieka. Ćwiczenia grupowe połączone z rehabilitacją oraz farmakoterapią mogą przynosić naprawdę zadowalające efekty, szczególnie w okresie rekonwalescencji po urazach.

Trening stabilizacyjny, który proponujemy w naszym centrum CKR obejmuje wykonywanie ruchów złożonych, które są naturalne w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki temu mięśnie stają się dodatkowo wzmocnione, zmniejsza się ryzyko występowania kontuzji, a równowaga organizmu utrzymywana jest na naprawdę dobrym poziomie.  Warto też dodać, że regularne uczestniczenie w zajęciach grupowych – treningu stabilizacyjnym wpływa pozytywnie na gibkość i świadomość własnego ciała.

Prowadzimy też kompleksowe zajęcia grupowe dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, które mają na celu utrzymanie kręgosłupa w jak najlepszym stanie. To rozwiązania skierowane szczególnie dla osób, którym brakuje ruchu fizycznego w ciągu dnia. Takie grupowe ćwiczenia mają charakter profilaktyczny i wpływają na poprawę mobilności stawów i rozluźnienie mięśni całego ciała.

Logo CKR Filia Warszawa Centrum

ul. Gałczyńskiego 4,
00-362 Warszawa (Centrum)

Godziny otwarcia:
PN-PT 7:00 – 20:00

Telefony:
NFZ: 22 703 08 20
Rehabilitacja domowa: 22 703 08 21

e-mail:  galczynskiego@ckr.pl

Napisz do nas

Formularz - kontakt

Potrzebujesz pomocy?