Umów wizytę

Rehabilitacja domowa

Call center - usługi odpłatne

22 703 08 88
callcenter@ckr.pl

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku 8:00-19:00

Osoby, które nie są w stanie samodzielnie się poruszać i po prostu nie mogą odwiedzić placówki rehabilitacyjnej proponujemy w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Warszawa Centrum możliwość skorzystania z pomocy rehabilitantów i fizjoterapeutów z opcją dojazdu do miejsca zamieszkania. Pacjenci, którzy z pewnych powodów nie mogą dojechać do placówki, mogą wybrać rehabilitację domową w ramach bezpłatnych świadczeń NFZ, a także prywatnie.

Domowa rehabilitacja to świetna alternatywa dla zajęć i terapii realizowanej w placówkach medycznych. Takie rozwiązanie to przede wszystkim komfort, poczucie bezpieczeństwa pacjenta oraz dostęp do wykwalifikowanych specjalistów posiadających odpowiednie certyfikaty i wieloletnią praktykę w zawodzie. Co ciekawe, leczenie w ramach domowej rehabilitacji obejmuje schorzenia z zakresu ortopedii, neurologii, pulmonologii i geriatrii. Jeśli chcesz czym prędzej dojść do siebie po operacji, koniecznie skontaktuj się z nami i wybierz rehabilitację domową.

Jest wiele powodów, dla jakich warto zastosować rehabilitację domową. Główne to:

  • spora oszczędność czasu,
  • wysoki poziom skuteczności – niemalże taki sam, jak w przypadku stacjonarnych rehabilitacji w placówkach medycznych,
  • bezpieczeństwo dla pacjenta,
  • brak stresu,
  • szansa na pozbycie się bólu po urazach i operacjach.

Jeśli odczuwasz jakikolwiek dyskomfort wynikający z wad postawy lub innych urazów i nie możesz wyjść o własnych siłach z domu, koniecznie zainteresuj się naszą ofertą w CKR i wybierz domową rehabilitację lub fizykoterapię.

Logo CKR Filia Warszawa Centrum

ul. Gałczyńskiego 4,
00-362 Warszawa (Centrum)

Godziny otwarcia:
PN-PT 7:00 – 20:00

Telefony:
NFZ: 22 703 08 20
Rehabilitacja domowa: 22 703 08 21

e-mail:  galczynskiego@ckr.pl

Napisz do nas

Formularz - kontakt

Potrzebujesz pomocy?