Milon

Milion to fizjoterapeutyczne studio treningowe, które funkcjonuje w naszej placówce Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Warszawa Centrum. Nasza oferta to autorskie rozwiązania dot. treningu medycznego z urządzeniami Milion. Te są uznawane za jedne z najlepszych sprzętów treningowych na rynku medycznym.

Decydując się na ćwiczenia treningowe Milion można przede wszystkim poprawić ogólną kondycję swojego organizmu, spalić tkankę tłuszczową, a co najważniejsze – przyśpieszyć procesy rehabilitacyjne i powrót do 100% sprawności fizycznej. Trening w systemie Milion polega przede wszystkim na wstępnej analizie składu ciała oraz dopasowaniu metody treningowej do potrzeb pacjenta. Kolejne etapy działania to trening medyczny, który pozwala na jak najszybszy powrót do formy lub redukcję wagi.

Urządzenia w systemie Milion ustawione są w okręgu, gdzie po realizacji jednego z zaprogramowanych ćwiczeń pacjent przechodzi do kolejnego stanowiska, by finalnie powrócić do pierwszej używanej maszyny treningowej. Aż dwanaście maszyn wykorzystywanych w systemie treningu medycznego Milion umożliwia poruszenie praktycznie wszystkich partii mięśniowych, a także zaspokojenie potrzeb ruchowych organizmu człowieka.

Najważniejsze cechy, jakimi wyróżnia się trening Milion w CKR, to:

  • pobudzenie i zwiększenie metabolizmu,
  • poprawa ogólnej kondycji fizycznej,
  • stymulacja układu nerwowo-mięśniowego,
  • budowa tkanki mięśniowej,
  • redukcja wagi poprzez spalanie tkanki tłuszczowej.

Logo CKR Filia Warszawa Centrum

ul. Gałczyńskiego 4,
00-362 Warszawa (Centrum)

Godziny otwarcia:
PN-PT 7:00 – 20:00

Telefony:
NFZ: 22 703 08 20
Komercja: 22 703 08 22 | 500 005 083
Rehabilitacja domowa: 500 005 078

e-mail:  galczynskiego@ckr.pl

Napisz do nas

Formularz - kontakt

Potrzebujesz pomocy?