Wady postawy FED

Skolioza to problem, z jakim zmagasz się od dłuższego czasu? W Centrum Kompleksowej Rehabilitacji stawiamy na doświadczenie oraz innowacyjne techniki leczenia i rehabilitacji, które pozwalają na skuteczne zneutralizowanie problemów z wadami postawy – FED. Leczenie skoliozy w naszym ośrodku wymaga czasu oraz zaangażowania zespołu medycznego. Jako pacjent musisz jednak pamiętać o systematyczności w leczeniu wad postawy FED.

Uczulamy, iż nawet najlepsze stosowane przez CKR terapie leczenia wad postawy FED wymagają czasu, a pierwsze efekty leczenia zauważysz dopiero po kilku miesiącach. W tym czasie tkanka kostna w kręgach szczytowych odbudowuje się z wysoką skutecznością.

Działanie maszyny FED, która skutecznie naturalizuje wady postawy umożliwia szybką i co najważniejsze – skuteczną poprawę parametrów funkcjonowania ciała człowieka. Metody FED to proste zabiegi, które są w 100% bezpieczne dla każdego pacjenta. Warto jednak dodać, że bez szczegółowego wywiadu medycznego nie ma możliwość dopasowania leczenia skoliozy lub innych wad postawy – także metodą FED. W Centrum Kompleksowej Rehabilitacji zawsze realizujemy wstępną kwalifikację lekarską oraz badania fizjoterapeutyczne, które zapewniają bezpieczeństwo podczas wykonywania późniejszych zabiegów FED na wady postawy.

Oczywiście leczenie wad postawy możliwe jest nie tylko metodami FED, ale także z wykorzystaniem usług rehabilitacyjnych i fizykoterapii. Główne wskazania, które wskazują na konieczność zastosowania terapii, to:

  • wady stóp,
  • odstające łopatki,
  • koślawe kolana,
  • płaskie plecy,
  • problemy z poziomem napięcia mięśni,
  • problemy z równowagą i koordynacją ciała.

Logo CKR Filia Warszawa Centrum

ul. Gałczyńskiego 4,
00-362 Warszawa (Centrum)

Godziny otwarcia:
PN-PT 7:00 – 20:00

Telefony:
NFZ: 22 703 08 20
Komercja: 22 703 08 22 | 500 005 083
Rehabilitacja domowa: 500 005 078

e-mail:  galczynskiego@ckr.pl

Napisz do nas

Formularz - kontakt

Potrzebujesz pomocy?