Umów wizytę

Konsultacja fizjoterapeutyczna

Call center - usługi odpłatne

22 703 08 88
callcenter@ckr.pl

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku 8:00-19:00

Wszelkiego rodzaju konsultacje fizjoterapeutyczne realizowane przez nasze Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Warszawa Centrum to usługi pozwalające na szybką diagnostykę problemu zdrowotnego związanego z narządami ruchu i nie tylko. Wynikiem konsultacji ze specjalistą jest nie tylko diagnoza schorzenia, ale także opracowanie programu działania terapeutycznego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Konsultacje fizjoterapeutyczne są przeznaczone dla osób chorych i cierpiących na liczne dolegliwości układu ruchu, a szczególnie takich, które wprowadzają dyskomfort do wykonywania codziennych czynności. Jeśli przeszkadza Ci ból, a nawet najlżejsze czynności są dla Ciebie problemem, koniecznie zdecyduj się na konsultację ze specjalistom w naszym centrum CKR. Warto też zaznaczyć, iż konsultacja fizjoterapeutyczna przeznaczona jest także dla osób zdrowych, które chcą wykluczyć ewentualne występowanie schorzeń, które mogą dopiero postępować wraz z czasem.

Jakie możliwości daje konsultacja fizjoterapeutyczna?

Korzystając z takich narzędzi można przede wszystkim otrzymać rekomendacje dot. leczenia oraz dalszego postępowania w zakresie:

  • rozpoznawania typu i stadium schorzenia układu ruchu i jego konkretnych jednostek,
  • opracowania indywidualnego programu fizjoterapeutycznego i częstotliwości zabiegów,
  • ustalenia zestawu ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu.

Pamiętaj, że konsultacja fizjoterapeutyczna w CKR to szansa na uzyskanie niezbędnych odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania w zakresie leczenia, diagnostyki i profilaktyki schorzeń układu ruchowego organizmu człowieka.

Logo CKR Filia Warszawa Centrum

ul. Gałczyńskiego 4,
00-362 Warszawa (Centrum)

Godziny otwarcia:
PN-PT 7:00 – 20:00

Telefony:
NFZ: 22 703 08 20
Rehabilitacja domowa: 22 703 08 21

e-mail:  galczynskiego@ckr.pl

Napisz do nas

Formularz - kontakt

Potrzebujesz pomocy?