Umów wizytę

Konsultacja lekarza specjalisty ortopedii traumatologii

Call center - usługi odpłatne

22 703 08 88
callcenter@ckr.pl

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku 8:00-19:00

W CKR Warszawa Centrum można skorzystać z kompleksowej pomocy lekarza specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii. Specjalista zajmuje się przede wszystkim diagnostyką oraz leczeniem schorzeń związanych bezpośrednio z narządami ruchu. Ta dziedzina leczenia obejmuje praktycznie wszystkie kości, stawy więzadła, mięśnie oraz ścięgna oprócz kości czaszki.

Jeśli chodzi o zakres traumatologiczny – specjalista w CKR oferuje diagnostykę narządów ruchu, a także chirurgię urazową. Ta dziedzina medycyny jest mocno powiązana z ortopedią i dotyczy przede wszystkim leczenia obrażeń kości i innych narządów ruchu. Warto dodać, że z pomocy lekarza specjalisty ortopedy – traumatologa mogą korzystać zarówno osoby starsze, czyli seniorzy, osoby aktywne sportowo, nieco starsze dzieci, a nawet noworodki.

Z jakimi objawami warto udać się do specjalisty w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji? Oto kilka przykładowych schorzeń:

  • bóle kostne, stawów i mięśni,
  • obrzęki,
  • zgrubienia,
  • zniekształcenia klatki piersiowej,
  • deformacje kręgosłupa,
  • przykurcze mięśni,
  • ograniczenie ruchu stawów,
  • drętwienie kończyn.

Zakres badań diagnostycznych ortopedii i traumatologii jest naprawdę szeroki. Leczymy zachowawczo oraz kwalifikujemy pacjentów do leczenia operacyjnego w razie zwichnięcia, stłuczenia czy nawet złamania kości zamkniętych i otwartych. Podsumowując – konsultacja ze specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii może okazać się niezbędna dla każdego, kto chce czym prędzej wrócić do pełnej sprawności po urazach.

Logo CKR Filia Warszawa Centrum

ul. Gałczyńskiego 4,
00-362 Warszawa (Centrum)

Godziny otwarcia:
PN-PT 7:00 – 20:00

Telefony:
NFZ: 22 703 08 20
Rehabilitacja domowa: 22 703 08 21

e-mail:  galczynskiego@ckr.pl

Napisz do nas

Formularz - kontakt

Potrzebujesz pomocy?