Umów wizytę

Terapia indywidualna

Call center - usługi odpłatne

22 703 08 88
callcenter@ckr.pl

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku 8:00-19:00

Potrzebujesz indywidualnie opracowanego planu rehabilitacji? W naszym Centrum Kompleksowej Rehabilitacji otrzymasz kompleksową pomoc w zakresie terapii manualnych oraz innych technik rehabilitacyjnych, jak np. techniki wisceralne, cranio-sakralne oraz masaże.

Odpowiednio dopasowana terapia indywidualna optymalizuje okres rekonwalescencji prowadząc finalnie do szybszego powrotu do zdrowia. Warto zaznaczyć, że ćwiczenia i usługi realizowane przez CKR w ramach terapii indywidualnej pozwalają na powrót maksymalnego zakresu ruchowego i sprawności – nawet w przypadku niezwykle ciężkich urazów, które unieruchomiły kończyny na wiele miesięcy.

Terapię indywidualną przeprowadzamy u pacjentów dopiero po uprzedniej ocenie stanu ich zdrowia. Dzięki temu nasi specjaliści są w stanie dopasować metody leczenia bezpośrednio do potrzeb chorej osoby. Terapia indywidualna polega na stałym monitoringu stanu zdrowia oraz efektów leczenia, a także dopasowywaniu rodzaju terapii do zmieniającego się stanu pacjenta. Na etapie realizacji terapii indywidualnej możesz dowiedzieć się, w jaki sposób ułatwić sobie codzienne wykonywanie ćwiczeń w zaciszu domowym oraz w jaki sposób zmniejszyć doznania bólowe. Warto dodać, że indywidualna terapia z fizjoterapeutą lub rehabilitantem świetnie oddziałuje na układ kostny, mięśniowy oraz nerwowy. Jeśli szukasz najlepszej możliwej metody na rekonwalescencję i powrót do zdrowia, koniecznie sprawdź metody działania CKR w zakresie terapii indywidualnej.

Logo CKR Filia Warszawa Centrum

ul. Gałczyńskiego 4,
00-362 Warszawa (Centrum)

Godziny otwarcia:
PN-PT 7:00 – 20:00

Telefony:
NFZ: 22 703 08 20
Rehabilitacja domowa: 22 703 08 21

e-mail:  galczynskiego@ckr.pl

Napisz do nas

Formularz - kontakt

Potrzebujesz pomocy?