Umów wizytę

Konsultacja lekarza specjalisty reumatologii

Call center - usługi odpłatne

22 703 08 88
callcenter@ckr.pl

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku 8:00-19:00

Konsultacja lekarza specjalisty reumatologii dostępna jest w CKR Warszawa Centrum.

Lekarz specjalista reumatologii zajmuje się przede wszystkim rozpoznawaniem oraz leczeniem takich problemów zdrowotnych, jak:

  • zwyrodnienia kości i stawów,
  • ogólnoustrojowe stany zapalne tkanki łącznej,
  • schorzenia metaboliczne,
  • schorzenia zapalne,
  • łuszczycowe zapalenie stawów,
  • gorączka reumatyczna,
  • zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa,
  • i wiele innych…

Reumatolog dostępny w naszej placówce CKR pomaga pacjentom rozwiązywać problemy zdrowotne związane z bólem kości, stawów, a nawet mięśni. Każdy, kto ma trudności w poruszaniu się, a nawet podnoszenia cięższych przedmiotów powinien czym prędzej skonsultować się z reumatologiem.

Diagnostyka problemów z narządami ruchu przez lekarza specjalistę reumatologa w naszej placówce CKR obejmuje przede wszystkim badania diagnostyczne, morfologię, badanie moczu oraz USG bolących miejsc. W skrajnych przypadkach specjalista może zlecić też wykonanie tomografii komputerowej, aby wykluczyć, np, nowotwory.

Podstawowym badaniem lekarza reumatologa jest badanie RF, czyli określenie poziomu czynnika reumatoidalnego. Specjalista po wykonaniu niezbędnych badań w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji będzie w stanie dopasować formę farmakoterapii oraz rehabilitacji. Dodatkowo pacjenci mogą liczyć w tym przypadku na pomoc w zakresie punkcji, iniekcji, a nawet wstawienia blokady na stawy. 

Zgłaszając się do lekarza specjalisty – reumatologa w CKR można otrzymać kompleksową pomoc oraz doradztwo w zakresie leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i wrodzonym układu ruchowego. Pamiętaj, że z leczeniem problemów reumatoidalnych nie można czekać, gdyż te tylko z czasem pogłębiają się jeszcze mocniej i sprawiają większy dyskomfort pacjentowi.

Logo CKR Filia Warszawa Centrum

ul. Gałczyńskiego 4,
00-362 Warszawa (Centrum)

Godziny otwarcia:
PN-PT 7:00 – 20:00

Telefony:
NFZ: 22 703 08 20
Rehabilitacja domowa: 22 703 08 21

e-mail:  galczynskiego@ckr.pl

Napisz do nas

Formularz - kontakt

Potrzebujesz pomocy?