Umów wizytę

MRI

W CKR Konstancin-Jeziorna mogą Państwo skorzystać z badań diagnostycznych, również z rezonansu magnetycznego (MRI). Jest to nieinwazyjne badanie, w którym wykorzystywane jest pole magnetyczne. W naszej pracowni istnieje możliwość wykonania m.in. MRI głowy, nadgarstka, kolana czy kręgosłupa. Od dłuższego już czasu w naszej placówce dostępny jest rezonans magnetyczny firmy SHIM-MED POLSKA, dzięki czemu osoby cierpiące na klaustrofobię oraz dzieci mogą być badane w komfortowych dla nich warunkach. Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą naszych badań diagnostycznych!

Pracownia Rezonansu Magnetycznego CKR

Pracownia wyposażona jest w nowoczesny aparat Airis Vento marki Hitachi o mocy 0,3 Tesli, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie badań u osób z metalowymi implantami – ortopedycznymi lub stomatologicznymi. Otwarta konstrukcja aparatu umożliwia uzyskanie dostępu ze wszystkich stron. W rezultacie, badanie jest bardziej przyjazne dla dzieci oraz osób cierpiących na klaustrofobię.

W naszej pracowni wykonujemy rezonans magnetyczny z kontrastem i rezonans magnetyczny bez kontrastu. Cena badania zależna jest od badanej części ciała, ale również od konieczności podania środka cieniującego.

Rezonans Magnetyczny (MRI) – dowiedz się więcej

Badanie rezonansem magnetycznym z kontrastem i bez kontrastu

Rezonans magnetyczny kręgosłupa

Rezonans magnetyczny kolana – MRI stawu kolanowego

Jak należy przygotować się do rezonansu magnetycznego?

Środki ostrożności w Pracowni Rezonansu Magnetycznego

Napisz do nas

Formularz - kontakt (#7)

Potrzebujesz pomocy?