Umów wizytę

Zespół

Lekarze

Izabela Mierzwa – Gołębiewska  lek. med.
Izabela Mierzwa – Gołębiewska 

specjalista chorób wewnętrznych

Blanka Mioduszewska – Radzikowska  lek. med.
Blanka Mioduszewska – Radzikowska 

Izabela Nyka  lek. med.
Izabela Nyka 

specjalista rehabilitacji medycznej

Małgorzata Walczyńska  lek. med.
Małgorzata Walczyńska 

specjalista neurologii

Małgorzata Preś – Jachimowska  lek. med.
Małgorzata Preś – Jachimowska 

specjalista neurologii

Bogusława Góralczyk lek. med.
Bogusława Góralczyk

Kierownik Centrum Medycznego, ortopeda traumatolog, specjalista rehabilitacji medycznej

Katarzyna Szatkowska lek.med.
Katarzyna Szatkowska

Ultrasonografista

Maciej Luterek dr n. med
Maciej Luterek

specjalista ortopedii i traumatologii

Leszek Jung dr n.med.
Leszek Jung

Agnieszka Jaworek-Pelucha lek.
Agnieszka Jaworek-Pelucha

Neurolog dziecięcy

Agnieszka Trybuch lek.
Agnieszka Trybuch

Kardiolog

Joanna Suchocka dr n. med.
Joanna Suchocka

Hanna Więcławek-Wasserman dr n. med.
Hanna Więcławek-Wasserman

ortopeda traumatolog, specjalista rehabilitacji medycznej

czytaj więcej
CKR - Katarzyna Antos Lek. med.
Katarzyna Antos

CKR - Jewgienij Panow lek. med.
Jewgienij Panow

terapia manualna

Rafał Kamiński dr hab. n. med. prof. CMKP
Rafał Kamiński

Tomasz Okoń lek.
Tomasz Okoń

Hanna Hejne lek.
Hanna Hejne

CKR - Jarosław Deszczyński prof.
Jarosław Deszczyński

specjalista ortopedii i traumatologii, Ordynator Oddziału Rehabilitacji

Jerzy Kiwerski prof.
Jerzy Kiwerski

CKR - Krzysztof Cendrowski prof. dr hab. n. med.
Krzysztof Cendrowski

specjalista położnictwa i ginekologii, ginekologii onkologicznej

czytaj więcej
Leszek Krzyżosiak dr n. med.
Leszek Krzyżosiak

specjalista ortopedii i traumatologii, specjalista rehabilitacji medycznej

Dariusz Danis lek. med.
Dariusz Danis

specjalista ortopedii i traumatologii

Izabella Nyka dr
Izabella Nyka

Małgorzata Preś-Jachimowska dr
Małgorzata Preś-Jachimowska

Blanka Mioduszewska-Radzikowska dr
Blanka Mioduszewska-Radzikowska

Paweł Lis dr n. med.
Paweł Lis

specjalista neurochirurgii

Rafał Antonik lek. med.
Rafał Antonik

specjalista ortopedii i traumatologii

Fizjoterapeuci

Alexandre Zebrowski mgr
Alexandre Zebrowski

Fizjoterapia

Michał Abramski mgr
Michał Abramski

Fizjoterapia

Małgorzata Kwiatkowska – Zbroch mgr
Małgorzata Kwiatkowska – Zbroch

Fizjoterapia

Marzena Jarek mgr
Marzena Jarek

Fizjoterapia

Joanna Fritsch -Tomaszewska mgr
Joanna Fritsch -Tomaszewska

Fizjoterapia

Igor Jarzemski mgr
Igor Jarzemski

Fizjoterapia

Magdalena Borowska mgr
Magdalena Borowska

Fizjoterapia

Magdalena Gąsowska mgr
Magdalena Gąsowska

Fizjoterapia

CKR - Urszula Stefańska
Urszula Stefańska

Sylwia Bańkowska mgr
Sylwia Bańkowska

CKR - Damian Pudlak
Damian Pudlak

CKR - Tomasz Gmitruk mgr
Tomasz Gmitruk

Fizjoterapia

CKR - Renata Staros
Renata Staros

CKR - Piotr Staniszewski mgr
Piotr Staniszewski

Fizjoterapia

CKR - Paula Koprowska mgr
Paula Koprowska

Fizjoterapeutka

czytaj więcej
CKR - Nikodem Kędziora
Nikodem Kędziora

CKR - Michał Czajkowski mgr
Michał Czajkowski

Fizjoterapia

CKR - Marzenna Jarek mgr
Marzenna Jarek

CKR - Marta Firek mgr
Marta Firek

CKR - Marcin Szopiński mgr
Marcin Szopiński

CKR - Marcin Gryz
Marcin Gryz

CKR - Marcin Bulski mgr
Marcin Bulski

CKR - Małgorzata Borkowska mgr
Małgorzata Borkowska

Fizjoterapia - specjalista fizjoterapii

czytaj więcej
CKR - Katarzyna Marton mgr
Katarzyna Marton

Fizjoterapia

CKR - Katarzyna Grzyb Bilkowa mgr
Katarzyna Grzyb Bilkowa

CKR - Karolina Szafrańska mgr
Karolina Szafrańska

CKR - Karolina Ławreszuk mgr
Karolina Ławreszuk

CKR - Jolanta Kuls
Jolanta Kuls

CKR - Jan Stadnicki
Jan Stadnicki

CKR - Ewa Tarkowska
Ewa Tarkowska

CKR - Edyta Derek
Edyta Derek

CKR - Danuta Nesterowicz
Danuta Nesterowicz

CKR - Bogusława Rogalska
Bogusława Rogalska

CKR - Bogusław Sasin
Bogusław Sasin

CKR - Beata Chmielewska
Beata Chmielewska

CKR - Agata Tarczoń
Agata Tarczoń

Pater Grzegorz
Pater Grzegorz

Pagórek Jacek
Pagórek Jacek

starszy technik masażysta

Jankowski Marek
Jankowski Marek

starszy technik masażysta

Durys Irena
Durys Irena

starszy technik masażysta

Marika Litwin dr n. med.
Marika Litwin

specjalista neurologopeda

Aleksandra Słomkowska mgr
Aleksandra Słomkowska

Sioch Sylwia mgr
Sioch Sylwia

pedagogiki specjalnej, neurologopeda, terapeuta SI

Cienszkowska Sylwia mgr
Cienszkowska Sylwia

Bratkowska-Patejuk Joanna mgr
Bratkowska-Patejuk Joanna

Fizjoterapia

Redlin-Lenart Iwona mgr
Redlin-Lenart Iwona

Fizjoterapia

Laskowska Justyna mgr
Laskowska Justyna

CKR - Napora Piotr mgr
Napora Piotr

Fizjoterapia

czytaj więcej
CKR - Konrad Prus mgr
Konrad Prus

Fizjoterapia

czytaj więcej
CKR - Renata Skorupa mgr
Renata Skorupa

Mariola Kęsicka mgr
Mariola Kęsicka

Grzegorz Patyna
Grzegorz Patyna

Rejestracja

Magdalena Masikowska mgr
Magdalena Masikowska

Specjalistka rejestracji medycznej

Daria Łukasik
Daria Łukasik

Specjalistka rejestracji medycznej

Elżbieta Ulma-Wójtowicz
Elżbieta Ulma-Wójtowicz

Specjalistka rejestracji medycznej

Aneta Kucharska
Aneta Kucharska

Specjalistka rejestracji medycznej

Potrzebujesz pomocy?