Umów wizytę

Konsultacja lekarza ortopedy dziecięcego

Call center - usługi odpłatne

22 703 08 88
callcenter@ckr.pl

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku 8:00-19:00

Konsultacja lekarza ortopedy dostępna w CKR Konstancin-Jeziorna koncentruje się na diagnozowaniu i leczeniu wad wrodzonych u dzieci, wad nabytych oraz urazów i kontuzji u dzieci.

Mamy pełną świadomość tego, że o prawidłowy rozwój narządu ruchu dziecka należy właściwie dbać już od chwili jego narodzin. Zapraszamy zatem na badania ortopedyczne noworodków i niemowląt, w tym na ocenę stawów biodrowych. Konsultacji udziela ortopeda dziecięcy z dużym doświadczeniem i dobrym podejściem do najmłodszych pacjentów.

Diagnostyka noworodków i niemowląt to:

  • konsultacja ortopedyczna – gdy badanie przeprowadzone tuż po porodzie nie wykaże nieprawidłowości, następna kontrola u lekarz ortopedy odbywa się między 6 a 12 tygodniem życia dziecka, kolejne zaś w 3 i 6 miesiącu oraz jak dziecko zacznie chodzić. Badania w Przychodni Rehabilitacyjnej CKR w Konstancinie wykonywane są przez dr n. med. Hannę Więcławek-Wassermann, która ma nie tylko wieloletnie doświadczenie w ortopedii dziecięcej, ale również ciepłe podejście do małych pacjentów.
  • badanie USG stawów biodrowych dziecka – bezbolesne badanie, dzięki któremu możliwe staje się wykrycie wad mogących mieć poważne konsekwencje w późniejszym wieku

Na badania USG stawów biodrowych zapraszamy we wtorki w godzinach 8.00 – 10.00.

Napisz do nas

Formularz - kontakt (#7)

Potrzebujesz pomocy?