Skleroterapia

Skleroterapia, czyli likwidowanie pajączków oraz żylaków. Jest to metoda zamykania naczyń, polegająca na iniekcji do światła naczynia środka chemicznego. Podany preparat powoduje uszkodzenie śródbłonka naczyniowego co prowadzi do jego zwłóknienia i zarośnięcia się (zamknięcia) światła naczynia. Zabieg wykonywany jest przez lekarza i pod kontrolą USG co zapewnia bardzo dużą precyzję zabiegu.

Skleroterapia jest jedną z najskuteczniejszych form leczenia pajączków i żylaków oraz obarczona jest bardzo małym ryzykiem powikłań. Po zabiegu stosujemy się ściśle do zaleceń lekarza. W okresie rekonwalescencji (do ok 3tyg od zabiegu) zaleca się stosowanie kompresoterapii w formie pończochy uciskowej.

Na zabieg skleroterapii możesz się umówić do naszej placówki CKR Wola. Zabieg wykonuje doświadczony chirurg, flebolog lek. Jarosław Rosochacki

CKR Filia Warszawa Wola

ul. Wolność 3A lok.D ( wejście od ul. Kaczej)
01-018 Warszawa

Godziny otwarcia: 
od poniedziałku do piątku 7:00 – 20:00

Tel: 500 005 073
e-mail: warszawa.wola@ckr.pl

Napisz do nas

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a:

  • że podanie danych jest dobrowolne,
  • o celu oraz zakresie zbierania i przetwarzania danych przez Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o. o.,
  • prawie wglądu do swoich danych i ich poprawiania oraz ograniczenia przetwarzania,
  • prawie wniesienia skargi do PUODO, w przypadku naruszenia przepisów dotyczących ochrony danych osobowych,
  • uprawnieniach do żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych lub żądania ich usunięcia, prawie do bycia zapomnianym wynikających z ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu rezygnacji przez Administratora danych z prowadzenia akcji promocyjnych.

Potrzebujesz pomocy?