Umów wizytę

Dzień Otwarty 17 czerwca

Zapraszamy na Dzień Otwarty w sobotę 17 czerwca od 8 do 16.

Tego dnia przygotowaliśmy dla Was wiele interesujących konsultacji w cenie 10 zł, które mogą okazać się niezwykle pomocne dla Waszego zdrowia i dobrej kondycji.

Jeśli dokuczają Wam bóle kręgosłupa i stawów, to koniecznie skorzystajcie z konsultacji funkcjonalnej aparatu ruchu. Nasi specjaliści pomogą Wam zdiagnozować problemy i zaproponują odpowiednie rozwiązania. Nie warto bagatelizować takich dolegliwości, dlatego warto skorzystać z tej okazji.

Dla Pań, które pragną cieszyć się kobiecym komfortem na co dzień, przygotowaliśmy konsultację uroginekologiczną. To doskonała okazja, aby skonsultować wszelkie wątpliwości i otrzymać profesjonalne porady w tej dziedzinie.

Jeśli natomiast zależy Wam na poprawie sprawności i sylwetki, to koniecznie zapraszamy na konsultację treningu medycznego. Nasi trenerzy pomogą Wam dobrać odpowiednie ćwiczenia, które przyniosą oczekiwane efekty.

Czy odczuwacie ból w stopach lub kręgosłupie, który uniemożliwia Wam długotrwałe chodzenie? Jeśli tak, to warto skorzystać z konsultacji biomechaniki stóp i możliwości wykonania wkładek ortopedycznych szwedzkiej firmy Balkefors. Dzięki temu odzyskacie komfort i swobodę poruszania się.

Dodatkowo, tego dnia przygotowaliśmy specjalne ceny na wybrane zabiegi.

Chcielibyśmy Was zaprosić również do skorzystania z próbnego treningu Milon, który zostanie uzupełniony badaniem składu ciała. To niezwykła okazja, aby przetestować nasze metody i przekonać się, jak ważna jest rgularna aktywność fizyczna.

Aby skorzystać z konsultacji fizjoterapeutycznej lub zarezerwować miejsce na treningu Milon, prosimy o wcześniejszą rejestrację pod numerami telefonów:

📞 691 251 549 – konsultacja fizjoterapeutyczna

📞 885 564 566 – trening Milon

Potrzebujesz pomocy?