Umów wizytę

Miesiąc fizjoprofilaktyki w CKR Praga Południe

We wrześniu zapraszamy na badania, treningi i zabiegi, które pomogą Wam zachować zdrowie i pozytywne efekty letniej aktywności.

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na ustrzeżenie się problemów ze zdrowiem jest profilaktyka. Zdrowe nawyki to zbilansowana i urozmaicona dieta, odpowiednia ilość snu i aktywność fizyczna. Ta ostatnia korzystnie wpływa na naszą sprawność i odporność, ale pod warunkiem, że nie przeciążamy naszego organizmu.

Jak sprawdzić czy rzeczywiście nasza aktywność fizyczna działa na nas pozytywnie i nie prowadzi do żadnych urazów i kontuzji? Możecie skorzystać z bogatego doświadczenia fizjoterapeutów CKR Praga Południe, którzy w czasie konsultacji fizjoterapeutycznych zweryfikują, czy aktywność, którą prowadzicie lub chcecie zacząć, jest dla Was odpowiednia. Podpowiedzą także, jak unikać niebezpiecznych przeciążeń, które mogą być niebezpieczne dla Waszego zdrowia. Jeżeli cierpicie na jakieś dolegliwości bólowe dobiorą odpowiedni zestaw ćwiczeń i zabiegów, które pozwolą przywrócić sprawność.

Wśród zabiegów dających szybki efekt regeneracyjny warto wspomnieć o terapii INDIBA®️ activ dostępnej we wszystkich placówkach CRK Konstancin. Ta nowatorska technologia wpływa na poprawę funkcjonowania błony komórkowej, co oznacza, że naturalne procesy regeneracji i gojenia przyśpieszają.

Poza ćwiczeniami zaleconymi w czasie konsultacji fizjoterapeutycznej warto również spróbować treningu Milon z badaniem składu ciała. Taki próbny trening pod okiem naszych specjalistów fizjoterapii kosztuje tylko 1zł. W czasie pierwszego treningu będziecie mogli poznać system bezpiecznych urządzeń, w których obciążenie jest dostosowywane do indywidualnych możliwości każdego. A to wszystko pod czujnym okiem fizjoterapeutów, którzy dopilnują, żeby efekty ćwiczeń były jak najlepsze, a sam trening dawał satysfakcję ćwiczącemu.

Jeżeli jesteście zainteresowani wizytę można zarezerwować pod numerem telefonu:

📞 500 005 079

Pracujemy w godzinach 7-21 od poniedziałku do piątku.

Zespół CKR Praga Południe

Potrzebujesz pomocy?