Umów wizytę

Punkt Pobrań w CKR Filia Centrum

Z przyjemnością informujemy, że w CKR Filia Centrum uruchomiliśmy punkt pobrań, czynny codziennie w godzinach 6:30-7:30. Nowy punkt powstał z myślą o naszych pacjentach, aby umożliwić im łatwy dostęp do badań laboratoryjnych i wspierać ich w dbaniu o zdrowie.

Dlaczego profilaktyka badań jest ważna?

Profilaktyka badań laboratoryjnych to kluczowy element dbania o zdrowie. Regularne badania pozwalają na wczesne wykrycie wielu chorób, co zwiększa szanse na skuteczne leczenie i szybszy powrót do zdrowia. Dzięki regularnym badaniom możesz:

 • Wykryć choroby na wczesnym etapie: Wiele chorób, takich jak cukrzyca, choroby serca czy nowotwory, rozwija się bezobjawowo przez długi czas. Wczesne wykrycie pozwala na szybkie rozpoczęcie leczenia.
 • Monitorować stan zdrowia: Regularne badania pozwalają na monitorowanie ogólnego stanu zdrowia i funkcjonowania narządów wewnętrznych, takich jak wątroba, nerki czy tarczyca.
 • Zapobiegać powikłaniom: Wczesna diagnostyka i leczenie mogą zapobiec poważnym powikłaniom zdrowotnym, poprawiając jakość życia.
 • Dostosować styl życia: Wyniki badań mogą pomóc w dostosowaniu diety, aktywności fizycznej i innych aspektów stylu życia w celu poprawy zdrowia.

Dlaczego warto skorzystać z naszego punktu pobrań?

 • Dogodne godziny otwarcia: Punkt pobrań działa wcześnie rano, co umożliwia wykonanie badań przed rozpoczęciem dnia pracy.
 • Profesjonalna obsługa: Nasz wykwalifikowany personel medyczny zapewni komfortowe i bezstresowe pobranie próbek, dbając o indywidualne podejście do każdego pacjenta.
 • Wysokie standardy higieny: Punkt pobrań jest wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny, a wszystkie procedury są zgodne z najwyższymi standardami higieny i bezpieczeństwa.
 • Lokalizacja: CKR Filia Centrum znajduje się w dogodnej lokalizacji, łatwo dostępnej komunikacją miejską oraz samochodem, z dostępnością miejsc parkingowych.

Jak skorzystać z usług punktu pobrań?

 1. Rejestracja: Zarejestruj się osobiście lub telefonicznie. Wybór konkretnej godziny pozwala uniknąć długiego oczekiwania.
 2. Przygotowanie do badania: Upewnij się, że jesteś odpowiednio przygotowany do badania, np. jeśli badanie wymaga bycia na czczo.
 3. Wizyta w punkcie pobrań: Przyjdź do CKR Filia Centrum w wybranym terminie. Nasz personel przeprowadzi cię przez cały proces pobierania próbek.
 4. Odbiór wyników: Wyniki badań będą dostępne w najkrótszym możliwym czasie. Możesz je odebrać osobiście lub uzyskać online poprzez nasz system pacjenta.

Potrzebujesz pomocy?