Umów wizytę

Ferie z CKR

W czasie trwających ferii przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Ferie to czas aktywnego wypoczynku w zimowej aurze. Narty, snowboard czy nawet spacery w górskich kurortach nie tylko poprawiają nasze zdrowie, ale również mogą przyczynić się do urazów.

Dlatego w CKR Centrum przygotowaliśmy specjalną ofertę konsultacji fizjoterapeutycznych. Przez całe ferie dwie konsultacje w cenie jednej! Zabierz ze sobą kogoś z rodziny, przyjaciela lub znajomego i wspólnie zadbajcie o swoje zdrowie!

Konsultacje fizjoterapeutyczne to proces, w którym specjalista analizuje pacjenta pod kątem jego schorzeń oraz ocenia jego zdolność do poruszania się. Podczas wizyty fizjoterapeuta przeprowadza wywiad z pacjentem, aby dowiedzieć się o jego objawach, historii chorób i stylu życia. Następnie dokonuje szczegółowego badania funkcjonalnego, w czasie którego ocenia postawę, ruchomość stawów i siłę mięśniową. Na podstawie zebranych informacji fizjoterapeuta opracowuje plan leczenia, który może obejmować ćwiczenia, terapię manualną, elektrostymulację lub inne metody terapeutyczne, takie jak laser wysokoenergetyczny lub fala uderzeniowa. Celem konsultacji fizjoterapeutycznych jest przywrócenie pacjentowi pełnej sprawności fizycznej oraz złagodzenie bólu i innych objawów.

Więcej informacji pod numerem telefonu:

📞   500 005 083

Pracujemy w godzinach 7-20 od poniedziałku do piątku.

Potrzebujesz pomocy?