Umów wizytę

DIAGNOSTYKA RTG W CKR CENTRUM JUŻ W KRÓTCE! 

Z wielką radością informujemy, że CKR Centrum już wkrótce rozszerzy swoją ofertę o nowoczesną diagnostykę rentgenowską (RTG). Nowe wyposażenie pozwoli na jeszcze szybszą i dokładniejszą diagnostykę, co przyczyni się do jeszcze lepszej opieki nad naszymi pacjentami.

Diagnostyka RTG w CKR Centrum to:

  • Nowoczesny sprzęt: Korzystamy z najnowszych technologii, aby zapewnić najwyższą jakość obrazów i minimalizować ekspozycję na promieniowanie.
  • Szybkie wyniki: Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu i doświadczonemu zespołowi techników medycznych wyniki badań będą dostępne w rekordowo krótkim czasie.
  • Komfort pacjenta: Nasze nowoczesne gabinety zostały zaprojektowane z myślą o komforcie pacjentów, co sprawia, że cały proces badania jest szybki i bezstresowy.
  • Profesjonalna opieka: Nasi specjaliści zadbają o to, aby każdy pacjent otrzymał pełną informację na temat badania i jego wyników, oraz odpowiednie zalecenia dotyczące dalszego leczenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych nowych usług diagnostycznych. O dokładnej dacie otwarcia poinformujemy wkrótce na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

CKR Centrum – Pacjent w centrum uwagi!

Potrzebujesz pomocy?