Rehabilitacja stacjonarna

Rehabilitacja stacjonarna w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji jest skierowana do osób chorych z następstwami schorzeń układu nerwowego oraz do Pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu wymagających pobytu na oddziale szpitalnym i całodobowej opieki medycznej.


Zapewniamy leczenie i opiekę nad Pacjentami samodzielnymi, a także nad osobami wymagającymi pomocy w zakresie czynności dnia codziennego.


Zapraszamy do skorzystania z rehabilitacji w systemie stacjonarnym w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziorna. Nasz ośrodek znajduje się na terenie uzdrowiska, znanego ze swoich walorów leczniczych. Na tutejszy klimat wpływa źródło termalne i tężnia solankowa, a także suche piaszczyste podłoże oraz lasy sosnowe.

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną z zakresu leczenia schorzeń narządu ruchu. Cechuje nas indywidualne podejście do Pacjenta oraz postrzeganie jego problemów zdrowotnych w sposób holistyczny. Naszym atutem jest profesjonalna i życzliwa kadra złożona z wysokiej klasy lekarzy specjalistów, rehabilitantów, personelu pielęgniarskiego oraz pomocniczego. Zespół ściśle współpracuje ze sobą w celu możliwie jak najlepszej oceny stanu zdrowia Pacjenta, zastosowania optymalnego programu leczenia oraz stałego monitorowania procesu terapeutycznego.

Nasz ośrodek wyposażony jest w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Budynek w pełni dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.


Rehabilitacja stacjonarna dla Pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu – oferta odpłatnych świadczeń medycznych:


Rehabilitacja stacjonarna

Usługę świadczą:


Wszystkich Pacjentów zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą świadczeń odpłatnych realizowanych przez CKR

Newsletter
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.
Rozwiąż test, aby sprawdzić, czy dolegliwości, których doświadczasz po COVID-19 wymagają specjalistycznej konsultacji i ewentualnej rehabilitacji.
This is default text for notification bar