Rehabilitacja narządu ruchu

rehabilitacja narządu ruchu

Osoby z dysfunkcjami i schorzeniami narządu ruchu zapraszamy na rehabilitację do placówek Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie, w Warszawie i we Wrocławiu.

Rehabilitacja narządu ruchu, a w tym m.in. rehabilitacja biodra, kolana czy rehabilitacja kręgosłupa, to jedna z naszych specjalności. Cechuje nas kompleksowość oferty, indywidualne podejście do Pacjenta oraz wysoka jakość usług, którą kształtuje doświadczona kadra medyczna złożona z lekarzy i fizjoterapeutów.

Rehabilitacja narządu ruchu w CKR to połączenie kinezyterapii, fizykoterapii oraz innych metod rehabilitacyjnych, w tym krioterapii ogólnoustrojowej

Kinezyterapia

Pod kierunkiem wykwalifikowanego terapeuty ruch staje się środkiem leczniczym, mającym wpływ na cały organizm. Nasi terapeuci stosują nowoczesne, znane na całym świecie metody terapii:


Fizykoterapia

Fizykoterapia polega na oddziaływaniu na organizm bodźcami fizycznymi wytwarzanymi specjalnymi urządzeniami. W naszych placówkach wykonywany jest szeroki wachlarz zabiegów fizykoterapeutycznych:


Krioterapia ogólnoustrojowa

Przejdź na stronę Przychodnia Krioterapeutyczna – Konstancin-Jeziorna

Newsletter
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.
Rozwiąż test, aby sprawdzić, czy dolegliwości, których doświadczasz po COVID-19 wymagają specjalistycznej konsultacji i ewentualnej rehabilitacji.
This is default text for notification bar