Umów wizytę

Rehabilitacja domowa

Call center - usługi odpłatne

22 703 08 88
callcenter@ckr.pl

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku 8:00-19:00

Nie każdy Pacjent czy Pacjentka ma możliwość dojechania do przychodni by uzyskać świadczenie poprawiające jego zdrowie czy sprawność. Dlatego do naszej oferty włączyliśmy usługę taką jak rehabilitacja domowa, która jest skutecznym i bezpiecznym sposobem na powrót do zdrowia w komfortowym domowym otoczeniu.

Jak działa rehabilitacja domowa?

Naszą misją i zadaniem jest pomaganie Pacjentom i Pacjentkom w powrocie do pełnej sprawności po urazach lub po przebytych chorobach i schorzeniach. Czasami nie da się tego zrobić w przychodni, więc nasz zespół profesjonalnych fizjoterapeutów dojeżdża do osób, które z różnych powodów nie mogą stawić się w placówce. W domu Pacjenta/Pacjentka czy też w innym wskazanym miejscu zostają przeprowadzone zlecone zabiegi, ćwiczenia, terapia indywidualna etc. Wszystko wygląda podobnie jak w przychodni, a co najważniejsze – rehabilitacja prowadzona jest zawsze przez doświadczonych fizjoterapeutów.

Czy rehabilitacja domowa jest tak samo skuteczna jak w przychodni?

Powody, dla których pacjent nie może uczestniczyć w rehabilitacji ambulatoryjnej, mogą być różne, ale najczęściej związane są z dyskomfortem przy transporcie, lub innymi utrudnieniami. Często są to także wskazania od lekarza, kiedy np. transportowanie chorego może pogarszać jego stan. Należy podkreślić, że rehabilitacja domowa pozwala na taką samą pracę nad poprawą stanu zdrowia jak w przychodni, tylko, że w komfortowym i bezpiecznym otoczeniu domowym. Rehabilitacja domowa przynosi więc nie tylko takie same korzyści jak stacjonarna, ale też  może nawet przyczynić się do szybszego powrotu do pełnej sprawności.

Rehabilitacja domowa – dowiedz się więcej

Kto dostaje skierowanie?

Zakres usług

Korzyści i zalety

Logo CKR Piastów

ul. Tadeusza Kościuszki 2E U4B
05-820 Piastów

Godziny otwarcia: 
od poniedziałku do piątku 8:00 – 20:00

e-mail: piastow@ckr.pl

Potrzebujesz pomocy?