Stoisko CKR Piastów podczas wydarzenia EKOPIKNIK 2025 w Pruszkowie!
W minioną niedzielę Park im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie tętnił życiem – wszystko za sprawą EKOPIKNIKU Powiatu Pruszkowskiego „W zielone gramy”, który po raz kolejny połączył mieszkańców wokół tematu ekologii, zdrowia i wspólnego działania na rzecz przyszłości.
To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Powiat Pruszkowski we współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego, było pełne inspirujących warsztatów, pokazów, koncertów, konkursów, stref relaksu i rozmów o tym, jak w codziennym życiu wprowadzać zmiany na rzecz środowiska.
W tym zielonym święcie wzięło udział także CKR Piastów, oferując odwiedzającym analizę składu masy ciała, nieinwazyjne badanie stóp oraz porady dotyczące zdrowego stylu życia. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych – konkursy z nagrodami cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Obecność CKR na EKOPIKNIKU była okazją, by w przyjaznej atmosferze porozmawiać o profilaktyce, zadbać o swoje zdrowie i dowiedzieć się więcej o dostępnych usługach rehabilitacyjnych.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i spędzili z nami ten dzień! Wierzymy, że takie wydarzenia budują świadomą i wspierającą się społeczność – gotową grać w zielone nie tylko od święta. Do zobaczenia podczas kolejnych inicjatyw!


