Operacje

Endoprotezoplastyka

Endoprotezoplastyka stawu to zabieg polegający na wszczepieniu sztucznego stawu (implantu, endoprotezy) w miejsce zniszczonego. Operacje wykonywane są w CKR w Oddziale Ortopedii i Chirurgii Kręgosłupa przez doświadczonych chirurgów z użyciem nowoczesnego sprzętu i materiałów najwyższej jakości. Wszczepienie endoprotezy przeprowadza się w zaawansowanych stanach zwyrodnienia stawu, gdy leczenie zachowawcze (farmaceutyczne, rehabilitacyjne) nie daje rezultatów.

Dowiedz się więcej

Chirurgia kręgosłupa

Schorzenia kręgosłupa zaliczane są do najczęściej występujących chorób cywilizacyjnych. Sprzyja im siedzący tryb życia – godziny spędzone za biurkiem lub w samochodzie, brak ruchu, nadwaga. Dolegliwości bólowe kręgosłupa, głównie lędźwiowego, pojawiają się zazwyczaj pomiędzy 25 a 65 rokiem życia i skarżą się na nie zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Co najmniej jeden incydent bólowy kręgosłupa i jego okolic przez całe swoje życie zgłasza prawie 80% populacji na całym świecie.

Dowiedz się więcej

Operacje ortopedyczne

Specjalizujemy się w leczeniu chirurgicznym patologii układu kostno-stawowego powstałych na skutek przewlekłych schorzeń zapalnych, wad wrodzonych lub urazów. Wykonujemy także operacje korekcyjne i rekonstrukcyjne schorzeń w przebiegu reumatoidalnego zapalenia stawów.

Dowiedz się więcej

Newsletter
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.
Rozwiąż test, aby sprawdzić, czy dolegliwości, których doświadczasz po COVID-19 wymagają specjalistycznej konsultacji i ewentualnej rehabilitacji.
This is default text for notification bar