Umów wizytę

Wiosna dla aktywnych

W kwietniu sporo się u nas dzieje! Sprawdźcie, jakie mamy dla was akcje sprzyjające aktywności fizycznej i zachowaniu zdrowia oraz urody.

Coś dla naszych Sąsiadów – mieszkańcy Konstancina i Piaseczna mogą korzystać z naszego studia treningowego Milon z 15% zniżki na karnet miesięczny oraz 20% zniżki na Kartę Seniora. To doskonała okazja, aby zadbać o swoje mięśnie, stawy i kondycję pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów. Milon pozwoli Wam na skuteczne i bezpieczne treningi, które dostosujemy do Waszych indywidualnych potrzeb i celów.

Najnowsze technologie estetyczne – zapraszamy do zadbania o swoją skórę i wygląd dzięki nowoczesnym urządzeniom i prowadzącym zabiegi fizjoterapeutom, którzy pomogą Wam dobrać odpowiednią terapię i zadbać o Wasze piękno i zdrowie.

W CKR oferujemy połączenie fizykoterapii oraz terapii manualnej. Dzięki temu, możemy zaproponować naszym Pacjentkom i Pacjentom kompleksową terapię, która pomaga – leczy bóle mięśniowe, problemy z kręgosłupem oraz poprawia kondycję fizyczną. Nasz zespół terapeutów pomoże każdemu dobrać odpowiednie zabiegi i procedury, które zostaną dostosowane do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Potrzebujesz pomocy?