Dr Dariusz Danis Ordynatorem Oddziału Ortopedii i Chirurgii Kręgosłupa

01.03.2019

Serdecznie gratulujemy dr Dariuszowi Danisowi objęcia z dniem 1 marca stanowiska Ordynatora Oddziału Ortopedii i Chirurgii Kręgosłupa w Szpitalu Wielospecjalistycznym CKR w Konstancinie. Życzymy wielu sukcesów oraz satysfakcji zawodowej w nowej roli!

Dr Danis jest związany z Oddziałem Ortopedii od początku jego istnienia, pełniąc w nim od 2011 r. rolę Starszego Asystenta. Jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, w 1999 r. zdał z wyróżnieniem egzamin z I st. specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii. Tytuł specjalisty z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu uzyskał w 2006 r., także z wyróżnieniem.

Stale pogłębią swoją wiedzę kierunkową podczas szkoleń i kursów zawodowych w Polsce i za granicą. Doświadczenie zawodowe zdobył w Szpitalu Grochowskim, Centrum Rehabilitacji STOCER oraz w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji.

W codziennej praktyce szczególnie zajmuje się leczeniem patologii stawu kolanowego i biodrowego, wykonując także operacje endoprotezoplastyki, a także zabiegami w obrębie ręki.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy za wieloletnią pracę ustępującemu ze stanowiska Ordynatora Oddziału dr n. med. Leszkowi Jungowi, który kierował nim od 2007 r. Cieszymy się jednak, że dr Jung pozostaje członkiem Zespołu CKR Konstancin i w dalszym ciągu będzie można liczyć na Jego kompetencje i olbrzymie doświadczenie w zakresie konsultacji i zabiegów operacyjnych.

Newsletter
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.
Rozwiąż test, aby sprawdzić, czy dolegliwości, których doświadczasz po COVID-19 wymagają specjalistycznej konsultacji i ewentualnej rehabilitacji.
This is default text for notification bar