Dla dzieci i młodzieży

dziecko1

W CKR wiemy, że o prawidłowy rozwój dziecka należy dbać od chwili jego narodzin. Zapraszamy do ortopedy dziecięcego w Warszawie i w Konstancinie-Jeziorna. Zachęcamy także do przeprowadzenia w CKR koniecznych zabiegów rehabilitacyjnych według zaleceń lekarza.

W Centrum Kompleksowej Rehabilitacji do dyspozycji rodziców oddajemy doświadczonych lekarzy specjalistów (ortopedów) przyjaznych najmłodszym Pacjentom oraz fizjoterapeutów przygotowanych do pracy z dziećmi. Świadczymy usługi medyczne z zakresu ortopedii i rehabilitacji przeznaczone dla dzieci i młodzieży:


Ortopeda dziecięcy, rehabilitacja dzieci i młodzieży – informacje i zapisy

  • Przychodnia Rehabilitacyjna Centrum Medyczne
    ul. Gąsiorowskiego 12/14
    05-510 Konstancin-Jeziorna
    tel. 22 703 06 66

Przejdź na stronę Przychodnia Rehabilitacyjna Centrum Medyczne – Konstancin-Jeziorna


Jeżeli Twoje dziecko ma skrzywienie kręgosłupa, dowiedz się o możliwość leczenia metodą FED

Metoda FED (fixación, elongación, derotación) powstała w latach ‘80 w Barcelonie. Każdy zabieg składa się z trzech elementów. Pierwszym jest przygotowanie fizykoterapeutyczne do umieszczenia młodego człowieka w urządzeniu FED. Następnie Pacjent spędza 30 minut w maszynie, która wywiera trójpłaszczyznową presję na łuki skrzywienia korygując je. Ostatnim etapem pracy młodego człowieka w ramach metody FED jest 30 minut ćwiczeń dobranych indywidualnie do potrzeb Pacjenta.


Wszystkich Pacjentów zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą świadczeń odpłatnych realizowanych przez CKR

Newsletter
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.
Rozwiąż test, aby sprawdzić, czy dolegliwości, których doświadczasz po COVID-19 wymagają specjalistycznej konsultacji i ewentualnej rehabilitacji.
This is default text for notification bar