CKR na obchodach Dni Konstancina

07.06.2017

Jak co roku, w czerwcu obchodzimy Dni Konstancina. Tegoroczne będą tym bardziej wyjątkowe, ponieważ Konstancin świętuje 120-lecie powstania, a uzdrowisko – 100-lecie istnienia.

Z tej okazji Konstanciński Dom Kultury przygotował wiele atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Koncerty, spektakle, wycieczki, parada retro czy konkursy z nagrodami to tylko niektóre z nich.

My również będziemy z Wami w niedzielę 11 czerwca. Na stoisku Centrum Kompleksowej Rehabilitacji wszyscy chętni będą mogą skorzystać z bezpłatnych pomiarów ciśnienia oraz poziomu glukozy we krwi. Do Waszej dyspozycji będą masażyści oraz fizjoterapeuci. Pokażemy jak ćwiczyć na piłkach i na matach, udzielimy również wszystkich niezbędnych informacji na temat zalet korzystania z kriokomory. Dla wszystkich, którzy nas odwiedzą, przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki na krioterapię oraz masaż na łóżku do suchej hydroterapii.

Zapraszamy!

dni_konstancina_aktualnosci

Kliknij, aby powiększyć

Newsletter
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.
Rozwiąż test, aby sprawdzić, czy dolegliwości, których doświadczasz po COVID-19 wymagają specjalistycznej konsultacji i ewentualnej rehabilitacji.
This is default text for notification bar