CKR Konstancin: uruchomienie Sanatorium Uzdrowiskowego

22.01.2014

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie od początku roku realizuje kontrakt z NFZ na leczenie uzdrowiskowe schorzeń o charakterze neurologicznym oraz na leczenie uzdrowiskowe schorzeń o charakterze laryngologicznym.

Konstancin-Jeziorna jest jedyną miejscowością uzdrowiskową na Mazowszu. Na tutejszy klimat pozytywnie wpływa tężnia solankowa, piaszczyste podłoże oraz lasy sosnowe. CKR położony jest w strefie A – o najwyższych walorach uzdrowiskowych.

CKR w ramach pobytu sanatoryjnego oferuje:

  • wstępne badanie lekarskie, nie później niż w pierwszej dobie po przyjęciu,
  • opiekę lekarsko-pielęgniarską,
  • kontrolne badanie lekarskie,
  • końcowe badanie lekarskie, nie później niż 24 godz. przed wyjazdem,
  • nie mniej niż 3 zabiegi fizykalne dziennie, przez 6 dni zabiegowych w tygodniu – ukierunkowane zgodnie leczeniem schorzenia będącego podstawą skierowania ubezpieczonego do uzdrowiska, uzależnione od wskazań i przeciwwskazań lekarskich,
  • posiłki dietetyczne zależne od stanu zdrowia ubezpieczonego i wskazań lekarskich,
  • leki pierwszej potrzeby na wypadek nagłego zachorowania.
  • zakwaterowanie w pokojach jedno-, dwu-, trzyosobowych z węzłem sanitarnym,
  • pełne wyżywienie.

Dowiedz się więcej na temat Sanatorium Uzdrowiskowego CKR Link

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji jest ośrodkiem wyspecjalizowanym w leczeniu schorzeń narządu ruchu oraz w rehabilitacji neurologicznej. Posiada międzynarodowy Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 oraz Certyfikat Jakości w Ochronie Zdrowia przyznany przez Ministerstwo Zdrowia.

CKR w Konstancinie-Jeziornie prowadzi Szpital Wielospecjalistyczny z Oddziałami Ortopedii i Chirurgii Kręgosłupa, Oddziałem Rehabilitacji Neurologicznej, Oddziałem Rehabilitacyjnym, a także Przychodnię Rehabilitacyjną z poradniami rehabilitacji medycznej, ortopedyczną, neurologiczną oraz Przychodnię Krioterapii Ogólnoustrojowej. W ośrodku wykonać można badania MRI, RTG, USG, densytometryczne. Na terenie znajduje się Kompleks Rekreacji i Odnowy Biologicznej z pływalnią, kortem tenisowy, jaskinią solno-jodową. Skorzystać można także z usług fryzjerskich i kosmetycznych. CKR prowadzi cztery Filie – trzy Przychodnie Rehabilitacyjne w Warszawie i jedną we Wrocławiu.

 

Newsletter
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.
Rozwiąż test, aby sprawdzić, czy dolegliwości, których doświadczasz po COVID-19 wymagają specjalistycznej konsultacji i ewentualnej rehabilitacji.
This is default text for notification bar