Centra specjalistyczne

Ginekologia i Uroginekologia

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Pacjentów ciągle rozszerzamy nasz zakres usług specjalistycznych. Zapraszamy do nowego gabinetu ginekologicznego wraz z fizjoterapią uroginekologiczną.
Dowiedz się więcej

Centrum Leczenia Osteoporozy

Osteoporoza to choroba szkieletu charakteryzująca się stopniowo postępującym ubytkiem masy kostnej. Przebiega bezobjawowo i nie jest zauważalna dla oka. Dotyka kobiety i mężczyzn po 45. r.ż. Statystyki są nieubłagalne i wskazują, że prawie 50% kobiet i 20% mężczyzn po 50. r.ż. dozna złamania, którego przyczyną jest osteoporoza. Te często powoduje lawinę problemów z narządem ruchu oraz ogólnoustrojowych, a co za tym idzie utratę funkcjonalności i samodzielności w codziennym życiu.
Dowiedz się więcej

Centrum Podologii

Specjalista ds. podologii zajmuje się profilaktyką i wsparciem w procesie leczenia chorób stóp. Zajmuje się pacjentami z grup ryzyka takich jak chorzy na cukrzycę lub chorzy ze zmianami reumatycznymi stóp. Przeciwdziała powstawaniu zmian chorobowych na stopach, w przypadku powstałych dolegliwości przeprowadza zabiegi lub terapie.Pośredniczy pomiędzy pacjentem a specjalistami takimi jak: interniści, diabetolodzy, dermatolodzy, flebolodzy, chirurdzy, masażyści, fizjoterapeuci czy rehabilitanci. Udziela wskazówek i porad dotyczących pielęgnacji stóp i nóg oraz stosowania specjalistycznych preparatów kosmetycznych.
Dowiedz się więcej

Newsletter
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.
Rozwiąż test, aby sprawdzić, czy dolegliwości, których doświadczasz po COVID-19 wymagają specjalistycznej konsultacji i ewentualnej rehabilitacji.
This is default text for notification bar