Aqua Aerobik

Aqua AerobikAqua Aerobik to ćwiczenia w wodzie w rytm muzyki, które wykonywać mogą osoby nie potrafiące pływać, z nadwagą, bądź schorzeniami układu kostno – stawowego.

Zajęcia prowadzone są w grupach maksymalnie 15 osobowych, pod okiem doświadczonego instruktora. Ćwiczenia w wodzie aktywują niemal wszystkie mięśnie, wzmacniają je i uelastyczniają, a wszystko w warunkach odciążenia. Aqua aerobik to także doskonały sposób na pojędrnienie skóry i mikromasaż całego ciała. Wspaniała forma dla każdego, wolna od potu, choć nie od wysiłku, sprzyjająca redukcji tkanki tłuszczowej. Polecamy dla osób które chcą zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który pokazuje ćwiczenia. W trakcie ich wykonywania odciążane są stawy i kręgosłup, rozwija się i wzmacnia mięśnie, zwiększa się elastyczność stawów, ścięgien i więzadeł. Regularny trening zwiększa wytrzymałość organizmu, poprawia kondycję, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to przyjemna forma aktywnego spędzania wolnego czasu, która pozytywnie wpływa na zdrowie, kondycję oraz samopoczucie.


Aqua Aerobik – terminy i czas trwania zajęć:

  • Czas trwania zajęć: 30 min.
  • Zajęcia odbywają się: w poniedziałki i środy, o godz. 19:45 i 20:15 oraz we wtorki i czwartki, o godz. 19:45 i 20:30

Koszt zajęć: 25 PLN za wejście jednorazowe lub 150 PLN za karnet miesięczny (zajęcia 2 razy w tygodniu)


Zapisy na Aqua Aerobik:

  • Kasa pływalni CKR
    ul. Gąsiorowskiego 12/14
    05-510 Konstancin-Jeziorna
    tel. 22 703 05 55

 

Newsletter
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.