Opinie Pacjentów

Pochwała od Pacjenta

Od 2014 roku odbywam w Państwa ośrodku rehabilitację domową i jestem z tego faktu ogromnie zadowolony. Po raz kolejny, z wielką przyjemnością chciałbym wyrazić moją wdzięczność za pomoc, którą otrzymuję z CKR za pośrednictwem Państwa pracownika, pana Jerzego Jagodowskiego. 

Pan Jagodowski już po raz czwarty prowadził moją rehabilitację domową. Bardzo mnie to ucieszyło, gdyż uważam go za wybitnego fachowca. Pan Jagodowski zawsze pracuje ze mną bardzo intensywnie i z niesłabnącym zapałem. Jako niezwykle kompetentny i ogromnie spostrzegawczy fizjoterapeuta dobiera ćwiczenia w zależności do mojej aktualnej kondycji. że to dzięki jego pełnej poświęcenia pracy utrzymuję nie najgorszą formę mimo wielu schorzeń, w tym zespołu Sjoergena i postępującej miopatii.

Nie mogę nie wspomnieć również o nieprzeciętnych umiejętnościach interpersonalnych pana Jagodowskiego, który umie utrzymywać znakomity kontakt z pacjentem. Dzięki jego imponującemu zaangażowaniu w pracę i niesłabnącej wierze w to, że nasze wysiłki będą skutkowały polepszeniem mojego stanu zdrowia, mimo poważnej choroby, pozostaję w dobrej kondycji fizycznej.

Mam wielkie szczęście, że zajmuje się mną właśnie pan mgr Jerzy Jagodowski. Dlatego tą drogą pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować Państwu za oddelegowanie do pracy ze mną tak doskonałego pracownika.

Janusz Osiak


Pochwała od Pacjentki

Szanowni Państwo, Chciałabym serdecznie podziękować za kompleksową wysoko wykwalifikowaną rehabilitację domową prowadzoną przez pracownika państwa Przychodni Pana Pawła Chromiaka. Pan Paweł prowadzi rehabilitację domową ze mną od dnia 02.10.2017 do 01.12.2017 r. Jestem pacjentką po udarze. Macie państwo w swoich szeregach pracownika wyróżniającego się fachowością, cierpliwością, opanowaniem, niezwykle dobrym i fachowym podejściem do pacjenta, znający także zasady etyki. Pan Paweł to osoba godna zaufania i wyróżnienia. Pragnę serdecznie podziękować Kierownikowi Przychodni za świetnie dobrany personel, a Pana Pawła Chromiaka wskazać do wyróżnienia na tle załogi. Z wyrazami szacunku pacjentka Zofia Lichtensztein. Uprzejmie proszę o przekazanie mojego e-maila na ręce Kierownika Przychodni oraz Pani doktor Radzikowskiej, która była na konsultacji domowej w sprawie kwalifikowania do rehabilitacji domowej, Wspaniała Pani doktor.

Zofia Lichtensztein


Pochwała od Pacjenta

Składam serdeczne podziękowania dla rehabilitantów i fizykoterapeutów za profesjonalizm, sympatyczną atmosferę i podejście do pacjenta. Pozwoliło mi to powrócić w pełni do zdrowia. Fachowe rady na przyszłość umożliwią mi kontynuację rehabilitacji w domu. 

Michał Prętkiewicz


Pochwała od Pacjentki

Pan Robert Jaworski okazał się bardzo uprzejmym i kompetentnym pracownikiem, który udzielił mi szczegółowych i dokładnych informacji o które prosiłam.

15.08.2017
Elżbieta Krasnodębska


Pochwała od Pacjenta

Chciałbym podziękować pani bibliotekarce za profesjonalizm, miłą atmosferę i fachowe doradztwo. Będąc kilkakrotnie pacjentem zawsze korzystałem z księgozbioru, który mógłby być systematycznie uzupełniany nowościami.

Z poważaniem,
Michał Prętkiewicz


Pochwała od Pacjentki

Pochwała należy się terapeutce Paulinie Gajdzie, która była na zastępstwie przez 2 tygodnie w ramach indywidualnej pracy z pacjentem (miałam przydzielonego mgr A. Litnera) oraz dla mgr Artura Litnera, który pracował ze mną przez ostatni tydzień. Jestem pacjentką Waszego Ośrodka Rehabilitacji dziennej od 2012r. Przyjeżdżam już 5-ty raz i mimo, że tracę dziennie na dojazdy ok. 4 godz., jestem bardzo szczęśliwa, że mogę tu być rehabilitowana. Nauczono mnie jak mam żyć do końca życia. Wszczepiono nawyk ćwiczenia i robię to (z ręką na sercu) codziennie. Ponieważ w tym roku miałam wyjątkowe szczęście trafić na rehabilitantów: mgr Artura Litnera, mgr Paulinę Gajdę, i mgr Macieja Rywackiego to potwierdzam , że ich zaangażowanie, fachowość, zdolności i stosowane metody terapii stawiają tych fachowców jako PERFEKCYJNYCH i nie należy się dziwić, że ktoś chce przyjeżdżać z daleka (w Pruszkowie są 4 ośrodki rehabilitacji ale w stosunku do Państwa to tylko „cienkie Bolki”).

                       Dzięki bardzo,

17.06.2016
Bożenna M.


Pochwała od Pacjenta

Dobra obsługa w ośrodku CKR.
Wyżywienie na 5.
Zabiegi na 6. (pochwała dla gab. 019, 20 i 21)
Dobrze funkcjonuje biblioteka (na 6).

                                           Dziękuję serdecznie całemu CKR.

08.03.2016
Kazimierz N.


Pochwała od Pacjentki

Jestem ogromnie zadowolona z uśmiechu, okazanego ciepła oraz pełnego profesjonalizmu p. Edyty Kaczorek.

24.02.2016
Anna N.


Pochwała od Pacjenta korzystającego z rehabilitacji domowej

Kliknij, aby pobrać dokument.


Pochwała od Pacjentów

Kliknij, aby pobrać dokument.


Pochwała dla Recepcji

Kliknij, aby pobrać dokument.


Gratulacje dla Pana Jerzego Karwowskiego – Prezesa CKR z okazji otrzymania nagrody Menedżer Roku 2015 w Ochronie Zdrowia – placówki prywatne

Kliknij, aby pobrać dokument.


Pochwała dla Pana Jerzego Karwowskiego – Prezesa CKR

Konstancin-Jeziorna bardzo serdecznie dziękuje za sprawne i profesjonalne zarządzanie firmą. Zabiegi są wykonywane bardzo rzetelnie i profesjonalnie, a personel jest bardzo miły, co wpływa na dobre samopoczucie chorych.

08.05.2015
Urszula K.


Pacjentka po rehabilitacji

Serdecznie dziękuję za wspaniałych Rehabilitantów, a w szczególności mgr Lidii Olesińskiej i mgr Kingi Łukomskiej. Osoby te pomogły mi uzyskać szybki powrót do zdrowia. Dodatkowo pragnę podziękować P. Annie Szczepańskiej za miłą i kompetentną obsługę w rejestracji.

12.03.2015
Zadowolona Pacjentka


Pacjentka po operacji kręgosłupa

Z całego serca dziękuję całemu Personelowi Medycznemu z Oddziału Chirurgii Kręgosłupa. O bólu pooperacyjnym z czasem zapomnę, natomiast zapamiętam złote ręce Pana Doktora Lisa, który jest człowiekiem pełnym życzliwości dla pacjenta. Zapamiętam uśmiech pochylających się nade mną  Pań Pielęgniarek, których “matczyna” opieka sprawiała ulgę w cierpieniu.

Zasługują Państwo na największe i najlepsze pochwały (…). Będę polecać Państwa wszystkim osobom, które potrzebują pomocy medycznej. Można śmiało oddać swoje zdrowie w Państwa ręce, mając pewność, że potoczne “Wszystko będzie dobrze” będzie spełniającą się w stu procentach przepowiednią. (…)

Życzę Państwu zdrowia i siły, aby słonce świeciło Wam każdego dnia, przynosząc tylko dobre wiadomości 🙂

24.07.2013
Krystyna Z.


Pacjentka o Oddziale

Ostatnio miałam okazję – oczywiście nie z własnej woli i nie dla przyjemności – przebywać w różnych szpitalach. Nie było w nich źle – mili lekarze i panie pielęgniarki. Ale nie było tak, jak w Leśnej Górze – w szpitalu znanym z serialu, który wszyscy stawiają za wzór porównując inne szpitale. Wszyscy, ale na pewno nie osoby, które były na Oddziale u dr Junga. “Leśna Góra” to pryszcz!

Tak kompetentnej, a przy tym przemiłej pracy całego personelu Oddziału dawno nie widziałam. Bardzo dziękuję Panu Ordynatorowi, Panu dr Danisowi, Paniom Pielęgniarkom (szczególnie “iskierce” – p. Dorotce) za opiekę.

7.06.2013
Małgorzata K.


Pacjentka po operacji ortopedycznej

Jestem ogromnie wdzięczna Panu dr n. med. Leszkowi Jungowi za doskonale wykonana operację i troskliwą opiekę.

Pan dr n. med. Leszek Jung jest najwspanialszym lekarzem i najbardziej uroczym człowiekiem jakiego spotkałam w życiu.

Moja operacja zakończyła się stuprocentowym sukcesem, dzięki wybitnej wiedzy medycznej Pana Doktora. (…)

Cały zespół Oddziału Ortopedycznego jest doskonale zorganizowany i może być wzorem dla innych szpitali. Pielęgniarski i Pani Sprzątające są miłe, ciepłe i serdeczne.

Dziękuję wszystkim za wszystko.

9.05.2013
Alina K.


Pacjentka o Oddziale

Gorące podziękowania dla dr Leszka Junga za stworzenie i idealne prowadzenie tej kliniki. Jestem pełna podziwu za profesjonalizm i życzliwość, uśmiech oraz cierpliwość całego personelu. Wprawdzie choroba to nic dobrego, ale jeśli już chorować to tylko u Was. (…)

23.01.2013
Wanda N.

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.