Opinie Pacjentów

Pochwała od Pacjenta korzystającego z rehabilitacji domowej

Kliknij, aby pobrać dokument.


Pochwała od Pacjentów

Kliknij, aby pobrać dokument.


Pochwała dla Recepcji

Kliknij, aby pobrać dokument.


Gratulacje dla Pana Jerzego Karwowskiego – Prezesa CKR z okazji otrzymania nagrody Menedżer Roku 2015 w Ochronie Zdrowia – placówki prywatne

Kliknij, aby pobrać dokument.


Pochwała dla Pana Jerzego Karwowskiego – Prezesa CKR

Konstancin-Jeziorna bardzo serdecznie dziękuje za sprawne i profesjonalne zarządzanie firmą. Zabiegi są wykonywane bardzo rzetelnie i profesjonalnie, a personel jest bardzo miły, co wpływa na dobre samopoczucie chorych.

08.05.2015
Urszula K.


Pacjentka po rehabilitacji

Serdecznie dziękuję za wspaniałych Rehabilitantów, a w szczególności mgr Lidii Olesińskiej i mgr Kingi Łukomskiej. Osoby te pomogły mi uzyskać szybki powrót do zdrowia. Dodatkowo pragnę podziękować P. Annie Szczepańskiej za miłą i kompetentną obsługę w rejestracji.

12.03.2015
Zadowolona Pacjentka


Pacjentka po operacji kręgosłupa

Z całego serca dziękuję całemu Personelowi Medycznemu z Oddziału Chirurgii Kręgosłupa. O bólu pooperacyjnym z czasem zapomnę, natomiast zapamiętam złote ręce Pana Doktora Lisa, który jest człowiekiem pełnym życzliwości dla pacjenta. Zapamiętam uśmiech pochylających się nade mną  Pań Pielęgniarek, których “matczyna” opieka sprawiała ulgę w cierpieniu.

Zasługują Państwo na największe i najlepsze pochwały (…). Będę polecać Państwa wszystkim osobom, które potrzebują pomocy medycznej. Można śmiało oddać swoje zdrowie w Państwa ręce, mając pewność, że potoczne “Wszystko będzie dobrze” będzie spełniającą się w stu procentach przepowiednią. (…)

Życzę Państwu zdrowia i siły, aby słonce świeciło Wam każdego dnia, przynosząc tylko dobre wiadomości 🙂

24.07.2013
Krystyna Z.


Pacjentka o Oddziale

Ostatnio miałam okazję – oczywiście nie z własnej woli i nie dla przyjemności – przebywać w różnych szpitalach. Nie było w nich źle – mili lekarze i panie pielęgniarki. Ale nie było tak, jak w Leśnej Górze – w szpitalu znanym z serialu, który wszyscy stawiają za wzór porównując inne szpitale. Wszyscy, ale na pewno nie osoby, które były na Oddziale u dr Junga. “Leśna Góra” to pryszcz!

Tak kompetentnej, a przy tym przemiłej pracy całego personelu Oddziału dawno nie widziałam. Bardzo dziękuję Panu Ordynatorowi, Panu dr Danisowi, Paniom Pielęgniarkom (szczególnie “iskierce” – p. Dorotce) za opiekę.

7.06.2013
Małgorzata K.


Pacjentka po operacji ortopedycznej

Jestem ogromnie wdzięczna Panu dr n. med. Leszkowi Jungowi za doskonale wykonana operację i troskliwą opiekę.

Pan dr n. med. Leszek Jung jest najwspanialszym lekarzem i najbardziej uroczym człowiekiem jakiego spotkałam w życiu.

Moja operacja zakończyła się stuprocentowym sukcesem, dzięki wybitnej wiedzy medycznej Pana Doktora. (…)

Cały zespół Oddziału Ortopedycznego jest doskonale zorganizowany i może być wzorem dla innych szpitali. Pielęgniarski i Pani Sprzątające są miłe, ciepłe i serdeczne.

Dziękuję wszystkim za wszystko.

9.05.2013
Alina K.


Pacjentka o Oddziale

Gorące podziękowania dla dr Leszka Junga za stworzenie i idealne prowadzenie tej kliniki. Jestem pełna podziwu za profesjonalizm i życzliwość, uśmiech oraz cierpliwość całego personelu. Wprawdzie choroba to nic dobrego, ale jeśli już chorować to tylko u Was. (…)

23.01.2013
Wanda N.

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.