Opinie Pacjentów

Pochwała od Pacjentki z filii na Ursynowie

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Państwu za wspaniałą kadrę rehabilitantów, którą Państwo u siebie zatrudniacie. Są to naprawdę wspaniali ludzie z właściwym podejściem do pacjenta, dużą kulturą osobistą, wiedzą i umiejętnościami, które posiadają przy wykonywaniu swojej pracy.

Jestem pacjentką, która uległa rok temu wypadkowi w autobusie i przez okrągły rok borykała się z ogromnym bólem prawego barku.

Jestem ogromnie wdzięczna losowi, że trafiłam do Państwa przychodni i na Panów rehabilitantów: Pana Przemka Kowalskiego i Pana Wojtka Babika, którzy w ciągu zaledwie dwóch tygodni potrafili mi bardzo pomóc opanowując ból, który tak długo znosiłam. Jestem ogromie wdzięczna Panom za pracę, którą włożyli zawsze z uśmiechem, aby mnie usprawnić.

Wszystko jest u Państwa pięknie zorganizowane, począwszy od pracy pracowników recepcji, skończywszy na pracy fizjoterapeutów. Pacjent nie czeka na zabieg. Jest bardzo pięknie i szybko załatwiony. Zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne odbywają się punktualnie o wyznaczonym pacjentowi czasie, z uśmiechem i cierpliwością ku zadowoleniu nas, pacjentów.

Jeszcze raz serdecznie dzięki dla Państwa i całej kadry ze szczególnym wyróżnieniem i uwzględnieniem moich dwóch Panów rehabilitantów: Pana Przemka i Pana Wojtka.


Pochwała od Pacjentki z Wrocławia

Jestem bardzo zadowolona z usług rehabilitacyjnych w tutejszej przychodni.

Personel jest uprzejmy w stosunku do pacjentów. Panie podchodziły do mnie (starszej osoby) z wielką cierpliwością. W czasie zabiegów podchodziły do mnie i pytały jak się czuję. Charakteryzuje je cierpliwość, życzliwość i uczynność. Są to osoby, które współczują choremu, wczuwają się w cierpienie człowieka. Panie rehabilitantki to osoby młode, na właściwym miejscu, więcej takich to będzie łatwiej chorować.

Polecam się na przyszłość.


Pochwała od Pacjentki

Był to niezmiernie udany pobyt – wspaniałe zajęcia i ćwiczenia indywidualne z mgr Pauliną Chrząszcz i Pauliną Gutowską. Super poręcze z mgr Anną Rauzer – skuteczne!!! W miłej atmosferze. Ponadto pozostałe zajęcia też bardzo efektywne np. podwieszki z mgr M. Firek.

Mam 72 lata – nie korzystałam do tej pory z sanatoriów ani rehabilitacji stacjonarnej (opieka nad mamą sparaliżowaną), chodziłam tylko na standardowe x10 zabiegów rehabilitacyjnych, ale one a tutejszy ośrodek to NIEBO A ZIEMIA. Czuję dużą poprawę fizycznie i wypoczęłam psychicznie dzięki wspaniałej organizacji zabiegów, profesjonalizmowi terapeutów, dobrej kuchni i personelowi ośrodka. Trzy tygodnie minęły błyskawicznie, a ostatni tydzień wkrótce się kończy i będzie mi żal, że już!!!

Bardzo gratuluję pomysłu stworzenia takiego scentralizowane ośrodka i życzę, żeby rozwijał się dalej harmonijnie. Czuję się jak nowonarodzona! Dziękuję!

Grażyna K.


Pochwała od Pacjentki

„Znaleźć szlachetnych, mądrych, pełnych empatii i do tego uśmiechniętych ludzi- to spotkać Aniołów uśmierzających ból, cierpienie i obdarzonych kulturą, wiedzą i niezliczonymi umiejętnościami”.

Tacy niezwykli ludzie, którzy niczym Anioły otaczają nas każdego dnia – są tu w CKR w Konstancinie Jeziorna. To – wszyscy wspaniali ludzie – opiekujący się tu nami – pacjentami – od chwili przybycia do Centrum.  Mimo, że jestem tu już kolejny raz -począwszy od operacji kręg. szyjn. Wykonanej przez niezwykłego Dr Lisa z-ca ordynatora, nigdy nie spotkałam się z nieżyczliwością. Słowa ogromnej wdzięczności kieruję do wyspecjalizowanej na miarę światową – Kadry Lekarskiej, Pielęgniarek, Fizjoterapeutów, osób z Rejestracji Oddziału Rehabilitacji, Recepcji Głównej, Sekretariatu, Kuchni i dbających o higienę codziennego życia w szpitalu.

W czasie pobytu na kuracji u państwa moje poważne dolegliwości zmniejszyły się i bardziej optymistycznie patrzę w przyszłość. Dr Aleksandra Kaniak mądrze kierowała mnie na zabiegi. Dziękuję za cierpliwość, serce, takt i wiedzę i zrozumienie. Fizjoterapeutka p. Paulina Chrząszcz dokładała dużo starań, by uśmierzyć moje bóle. Otrzymałam instruktaż pracy nad sobą w domu.

Wszyscy fizjoterapeuci przykładali się do pracy z pacjentami bardzo dobrze, ale szczególnie wyróżnię wykonujących czynności przy mnie tj. p. Iwonkę, Emila, Marcina, Martę, Michała, Sylwię, Edytę, Kamilę, Adama, Paulinę, Zdzisława. Z dyżurki pielęgniarek b. dziękuję pani Małgosi, Hannie, Albinie, Krysi, Agnieszce, Annie. Z Rejestracji Oddziału Rehabilitacji słowa uznania pod adresem p. Agnieszki, Anny. Z Recepcji Głównej miłe słowa kieruję do p. Ani, Karoliny, Roberta.

Punktualność, kultura osobista, mądre uwagi – do nas pacjentów, serdeczność, chęć pomocy oraz wzajemne koleżeńskie relacje – stwarzały miłą atmosferę i ogólne pozytywne nastawienie do zabiegów.

Higiena, ciepła woda, czystość sal, wszystkich pomieszczeń, korytarzy i na zewnątrz ośrodka, dbałość o bezpieczeństwo pacjentów wewnątrz oraz wokół Centrum Rehabilitacji tworzyły atmosferę do poprawy zdrowia.

Smaczne, urozmaicone i estetycznie podane posiłki przygotowane przez kuchnię i czyściutko ubrane, uśmiechnięte panie z obsługi- dostarczały właściwy pokarm. Wizyty lekarzy i pielęgniarek po 21:00 każdego dnia, niekiedy pomagały pacjentom. Różne formy kontaktu z wodą na basenie, kontemplacja duchowa w bibliotece i w kaplicy oraz różne formy dostarczania wiadomości z kraju i ze świata, świeże owoce wzmacniały ego.

Pięknie dziękujemy wszystkim za ogromne serce, niezwykłość działań i ukłony do pana Prezesa za dobór kadry. Życzę zdrowia, satysfakcji i pomyślności na każdym odcinku życia. Liczę już dni do następnego przyjazdu.

Dziękuję.


Pochwała od Pacjentki

Szanowni Państwo, wczoraj zakończyłam w Konstancinie trzytygodniowy cykl rehabilitacyjny. Jak zawsze, wszystko przebiegło fachowo i kulturalnie. Muszę jednak napisać parę słów o dwóch Paniach Rehabilitantkach, które szczególnie zwróciły moją uwagę. Pani Alicja Adamczyk – pomysłowa, dokładna, fachowa, uprzejma. Ćwiczenia z nią (codziennie 2 razy po pół godziny!) nigdy nie były nudne, sprawiały przyjemność i mobilizowały do wysiłku. Pani Joasia Pasek – moja „osobista terapeutka”. Bardzo miła i życzliwa, a przy tym kompetentna, oddana pracy, wysoce profesjonalna. Jej umiejętności, przede wszystkim w zakresie terapii manualnej stawów i tkanek miękkich, wzbudziły mój najwyższy podziw. Dopiero odczuję skutki pracy obydwu Pań, ale na pewno będą one jak najlepsze! Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Hanna Karpińska


Pochwała od Pacjentki

Kończąc pobyt, gdzie byłam leczona od 6.06.2018r. do 18.07.2018r., chciałabym wyrazić opinię jaką pozyskałam uczestnicząc w programie Państwa kuracji. Program ten, który został zaordynowany przez Panią dr Beatę Lorenc przyniósł wspaniałe efekty, dzięki którym poruszam się swobodnie. Stało się to także za sprawą wspaniałych fachowców rehabilitacji o profesjonalności najwyższej klasy, których nazwiska pragnę wymienić. Są to: mgr Emil Kietzman, mgr Grzegorz Kantorek, mgr Joanna Pańczyk oraz Joanna Żuralska. Spośród tych państwa na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan mgr Emil Kietzman.

 Wyjeżdżając stąd, myślę już o powrocie.

 Załączam serdecznie podziękowania

Maria Helena Rejmer


Pochwała od Pacjenta

BIBLIOTEKA, wspaniałe miejsce w CKR. tutaj można chociaż na chwilę zapomnieć o naszych (pacjentów) problemach. Nadzwyczaj sympatyczna Pani tu pracująca, potrafi świetnie coś zaproponować, doradzić, podpowiedzieć… tylko troszkę za mało wznowień jak i nowości, ale miejsce ważne i potrzebne.
Jan Zugaj


Pochwała od Pacjenta

Jestem bardzo zadowolony z całego personelu medycznego oraz gospodarczego. Bardzo chętnie bym powrócił na rehabilitację do CKR jeszcze raz.


Pochwała od Pacjenta

Jestem bardzo mile zaskoczony profesjonalizmem, jak i cierpliwością i spokojem Pań i Panów fizjoterapeutów. Panie pielęgniarki i „moja” Pani doktor – wspaniałe osoby. Panie w jadalni – same plusy. Wyjeżdżam stąd bardzo usatysfakcjonowany.
Jan Zugaj


Pochwała od Pacjentki

Szanowny Panie Prezesie,

składam na Pana ręce serdeczne podziękowania dla p. Joanny Zwolskiej (rejestracja domowej rehabilitacji w Konstancinie). Dzięki uzyskaniu wyczerpujących informacji i zaangażowania zaczęła się moja rehabilitacja w trybie pilnym. Pani doktor Danuta Karpiniuk, po zbadaniu stanu kończyny po operacji (endoproteza stanu kolanowego) wystawiła i złożyła w trybie pilnym moje skierowanie na rehabilitację w odpowiednim miejscu.

Pragnę podziękować Pani Izabeli Bębeńskiej, za profesjonalna opiekę fizjoterapeutyczną, za rzetelność i punktualność, ogromną ludzką życzliwość, fachowe porady i ciepłe słowa i uśmiech.

Dzięki rehabilitacji domowej otrzymałam szansę na powrót do normalnego funkcjonowania oraz przywrócenie wiary, że będzie coraz lepiej. Jestem pielęgniarką (46 lat pracy) i wiem, że nie zawsze pacjent spotyka się z taką życzliwością i odpowiedzialnością jaką posiadają Państwa pracownicy.

Forma rehabilitacji domowej jest niezbędna i bardzo ważna dla pacjenta w powrocie do zdrowia. Dziękuję.
Z poważaniem,
Elżbieta Płatkowska


Pochwała od Pacjenta

Szanowny Panie Prezesie gratuluję Panu zatrudniania takich rehabilitantów, jak Pani mgr Aleksandra Zawistowska.
Zlecona przez lekarza indywidualna praca z pacjentem została wykonana wspaniale. Pani Ola z wielkim zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności nadzwyczaj traktuje pacjenta.
Mimo mego podeszłego wieku w CKR zostałem potraktowany bardzo życzliwie, z czego jestem zadowolony. Nadmieniam, że nie ujmując innym rehabilitantom, dzięki którym (jak Pan Maciej Przybysz) po doznanym urazie kręgosłupa w 2015 roku podczas opieki nad chorą żoną. Nie musiałem poddawać się zleconej operacji chirurgicznej kręgosłupa.
Rehabilitacja bardzo, i to bardzo mi pomogła. Życzę całemu zespołowi w CKR dużo sukcesów i zadowolenia z pracy.

Z poważaniem,
Tadeusz Piątek


Pochwała od Pacjentki

Pragnę podziękować Pani doktor Danucie Karpiak. Jest bardzo dobrym lekarzem, wspaniałym fachowcem, miła, kompetentna, cierpliwa i oddana pacjentom. Dziękuję za fachową pomoc.

Rewelacyjnie dobrane zabiegi przez Panią doktor Danutę Karpiak przyczyniły się do polepszenia mojego stanu zdrowia. Pani doktor jest lekarzem oddanym swoim pacjentom, cierpliwa, dobry fachowiec, rewelacyjny lekarz. Dziękuję Pani doktor.

Jestem pacjentką CKR i przebywam na rehabilitacji szpitalnej. Mam dwie artroskopie kolana lewego w 2012 r. i prawego w 2015. W 2017 r. w październiku zrobiono mi protezę biodra prawego. Pragnę serdecznie podziękować rehabilitantce Pani Paulinie Gutowskiej, która prowadziła ze mną już rehabilitację indywidualną w 2015 roku i dzięki której chodzę . To jej starania i oddanie oraz fachowość doprowadziły do tego, że chodziłam. Obecnie w 2018 roku też moją rehabilitantką indywidualną została Pani Paulina Gutowska, ćwiczenia z Panią Pauliną dały mi bardzo dużo. To dzięki niej zaczęłam używać i klękać na kolanach, które do tej pory miałam nieczynne.

Jako pacjentka CKR w Konstancinie pragnę serdecznie podziękować masażyście Panu Jackowi Pagórek. Pan Jacek Pagórek fachowo i skutecznie masował mój chory kręgosłup i chore mięśnie. Jego wspaniałe masaże przyniosły mi dużą ulgę, a nawet zlikwidowały ból.
Kompetencje i fachowość Pana Jacka pomogły mi zlikwidować dolegliwości bólowe. Ponadto pragnę nadmienić, że jego serdeczność i oddanie pacjentowi powodują, iż zabiegi są rewelacyjne. Jako lekarz i fizjoterapeuta jest bardzo oddany pacjentom. Serdecznie dziękuję Panu Jackowi Pagórek za udzieloną mi pomoc w moich dolegliwościach.

Iwona Zomerfeld


Pochwała od Pacjentki

Kilka miesięcy nie z własnej winy uległam na rowerze wypadkowi i doszło do urazu stawu kolanowego. Po wielkich perypetiach (właściwie ze wszystkim) na szczęście dla siebie w końcu trafiłam do Centrum Rehabilitacji we Wrocławiu  przy ul. Krasińskiego 29/32 (II piętro).

Pracujące tam osoby doskonale znają się na tym, co robią –  w sposób zadecydowany, ale taktowny zachęcają do współpracy (z a w s z e dla dobra pacjenta); w razie potrzeby wyczerpująco, ale prostym językiem wyjaśniają wątpliwości; są bardzo cierpliwie i wyrozumiałe dla często przecież nieprzyjemnych pacjentów.

Na szczególną uwagę zasługują:

  • p. dr n. med., Tomasz Grenczer – zawsze ma czas dla pacjenta; w sposób fachowy i przystępny odpowie na każde pytanie, wyjaśni każdą kwestię
    dotyczącą, w moim przypadku, stawu kolanowego.
  • p. mgr Izabela Pańczyszyn –  taktowna, sympatyczna i bardzo pracowita, z ogromną wiedzą i doświadczeniem  z tej dziedziny, ale ze sporym do tego dystansem; chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z młodszymi pracownikami; dokładnie informuje o wymaganiach danej części leczenia, o ile to konieczne, interesuje się jego przebiegiem; wyjaśnia wątpliwości, w czasie zabiegu sprawdza samopoczucie i reakcje pacjenta.
  • p. mgr Katarzyna Jasińska – młoda,  sympatyczna, taktowna,  osoba, o sporej już wiedzy fachowej, chętnie ją poszerzająca; jeżeli to konieczne, interesuje się leczeniem; w czasie zabiegu sprawdza samopoczucie i reakcje pacjenta.

Zachowanie Takich Osób sprawia, że po prostu chce się być zdrowym.

Dziękuję
Małgorzata M.


Pochwała od Pacjenta

Od 2014 roku odbywam w Państwa ośrodku rehabilitację domową i jestem z tego faktu ogromnie zadowolony. Po raz kolejny, z wielką przyjemnością chciałbym wyrazić moją wdzięczność za pomoc, którą otrzymuję z CKR za pośrednictwem Państwa pracownika, pana Jerzego Jagodowskiego. 

Pan Jagodowski już po raz czwarty prowadził moją rehabilitację domową. Bardzo mnie to ucieszyło, gdyż uważam go za wybitnego fachowca. Pan Jagodowski zawsze pracuje ze mną bardzo intensywnie i z niesłabnącym zapałem. Jako niezwykle kompetentny i ogromnie spostrzegawczy fizjoterapeuta dobiera ćwiczenia w zależności do mojej aktualnej kondycji. że to dzięki jego pełnej poświęcenia pracy utrzymuję nie najgorszą formę mimo wielu schorzeń, w tym zespołu Sjoergena i postępującej miopatii.

Nie mogę nie wspomnieć również o nieprzeciętnych umiejętnościach interpersonalnych pana Jagodowskiego, który umie utrzymywać znakomity kontakt z pacjentem. Dzięki jego imponującemu zaangażowaniu w pracę i niesłabnącej wierze w to, że nasze wysiłki będą skutkowały polepszeniem mojego stanu zdrowia, mimo poważnej choroby, pozostaję w dobrej kondycji fizycznej.

Mam wielkie szczęście, że zajmuje się mną właśnie pan mgr Jerzy Jagodowski. Dlatego tą drogą pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować Państwu za oddelegowanie do pracy ze mną tak doskonałego pracownika.

Janusz Osiak


Pochwała od Pacjentki

Szanowni Państwo, Chciałabym serdecznie podziękować za kompleksową wysoko wykwalifikowaną rehabilitację domową prowadzoną przez pracownika państwa Przychodni Pana Pawła Chromiaka. Pan Paweł prowadzi rehabilitację domową ze mną od dnia 02.10.2017 do 01.12.2017 r. Jestem pacjentką po udarze. Macie państwo w swoich szeregach pracownika wyróżniającego się fachowością, cierpliwością, opanowaniem, niezwykle dobrym i fachowym podejściem do pacjenta, znający także zasady etyki. Pan Paweł to osoba godna zaufania i wyróżnienia. Pragnę serdecznie podziękować Kierownikowi Przychodni za świetnie dobrany personel, a Pana Pawła Chromiaka wskazać do wyróżnienia na tle załogi. Z wyrazami szacunku pacjentka Zofia Lichtensztein. Uprzejmie proszę o przekazanie mojego e-maila na ręce Kierownika Przychodni oraz Pani doktor Radzikowskiej, która była na konsultacji domowej w sprawie kwalifikowania do rehabilitacji domowej, Wspaniała Pani doktor.

Zofia Lichtensztein


Pochwała od Pacjenta

Składam serdeczne podziękowania dla rehabilitantów i fizykoterapeutów za profesjonalizm, sympatyczną atmosferę i podejście do pacjenta. Pozwoliło mi to powrócić w pełni do zdrowia. Fachowe rady na przyszłość umożliwią mi kontynuację rehabilitacji w domu. 

Michał Prętkiewicz


Pochwała od Pacjentki

Pan Robert Jaworski okazał się bardzo uprzejmym i kompetentnym pracownikiem, który udzielił mi szczegółowych i dokładnych informacji o które prosiłam.

15.08.2017
Elżbieta Krasnodębska


Pochwała od Pacjenta

Chciałbym podziękować pani bibliotekarce za profesjonalizm, miłą atmosferę i fachowe doradztwo. Będąc kilkakrotnie pacjentem zawsze korzystałem z księgozbioru, który mógłby być systematycznie uzupełniany nowościami.

Z poważaniem,
Michał Prętkiewicz


Pochwała od Pacjentki

Pochwała należy się terapeutce Paulinie Gajdzie, która była na zastępstwie przez 2 tygodnie w ramach indywidualnej pracy z pacjentem (miałam przydzielonego mgr A. Litnera) oraz dla mgr Artura Litnera, który pracował ze mną przez ostatni tydzień. Jestem pacjentką Waszego Ośrodka Rehabilitacji dziennej od 2012r. Przyjeżdżam już 5-ty raz i mimo, że tracę dziennie na dojazdy ok. 4 godz., jestem bardzo szczęśliwa, że mogę tu być rehabilitowana. Nauczono mnie jak mam żyć do końca życia. Wszczepiono nawyk ćwiczenia i robię to (z ręką na sercu) codziennie. Ponieważ w tym roku miałam wyjątkowe szczęście trafić na rehabilitantów: mgr Artura Litnera, mgr Paulinę Gajdę, i mgr Macieja Rywackiego to potwierdzam , że ich zaangażowanie, fachowość, zdolności i stosowane metody terapii stawiają tych fachowców jako PERFEKCYJNYCH i nie należy się dziwić, że ktoś chce przyjeżdżać z daleka (w Pruszkowie są 4 ośrodki rehabilitacji ale w stosunku do Państwa to tylko „cienkie Bolki”).

                       Dzięki bardzo,

17.06.2016
Bożenna M.


Pochwała od Pacjenta

Dobra obsługa w ośrodku CKR.
Wyżywienie na 5.
Zabiegi na 6. (pochwała dla gab. 019, 20 i 21)
Dobrze funkcjonuje biblioteka (na 6).

                                           Dziękuję serdecznie całemu CKR.

08.03.2016
Kazimierz N.


Pochwała od Pacjentki

Jestem ogromnie zadowolona z uśmiechu, okazanego ciepła oraz pełnego profesjonalizmu p. Edyty Kaczorek.

24.02.2016
Anna N.


Pochwała od Pacjenta korzystającego z rehabilitacji domowej

Kliknij, aby pobrać dokument.


Pochwała od Pacjentów

Kliknij, aby pobrać dokument.


Pochwała dla Recepcji

Kliknij, aby pobrać dokument.


Gratulacje dla Pana Jerzego Karwowskiego – Prezesa CKR z okazji otrzymania nagrody Menedżer Roku 2015 w Ochronie Zdrowia – placówki prywatne

Kliknij, aby pobrać dokument.


Pochwała dla Pana Jerzego Karwowskiego – Prezesa CKR

Konstancin-Jeziorna bardzo serdecznie dziękuje za sprawne i profesjonalne zarządzanie firmą. Zabiegi są wykonywane bardzo rzetelnie i profesjonalnie, a personel jest bardzo miły, co wpływa na dobre samopoczucie chorych.

08.05.2015
Urszula K.


Pacjentka po rehabilitacji

Serdecznie dziękuję za wspaniałych Rehabilitantów, a w szczególności mgr Lidii Olesińskiej i mgr Kingi Łukomskiej. Osoby te pomogły mi uzyskać szybki powrót do zdrowia. Dodatkowo pragnę podziękować P. Annie Szczepańskiej za miłą i kompetentną obsługę w rejestracji.

12.03.2015
Zadowolona Pacjentka


Pacjentka po operacji kręgosłupa

Z całego serca dziękuję całemu Personelowi Medycznemu z Oddziału Chirurgii Kręgosłupa. O bólu pooperacyjnym z czasem zapomnę, natomiast zapamiętam złote ręce Pana Doktora Lisa, który jest człowiekiem pełnym życzliwości dla pacjenta. Zapamiętam uśmiech pochylających się nade mną  Pań Pielęgniarek, których “matczyna” opieka sprawiała ulgę w cierpieniu.

Zasługują Państwo na największe i najlepsze pochwały (…). Będę polecać Państwa wszystkim osobom, które potrzebują pomocy medycznej. Można śmiało oddać swoje zdrowie w Państwa ręce, mając pewność, że potoczne “Wszystko będzie dobrze” będzie spełniającą się w stu procentach przepowiednią. (…)

Życzę Państwu zdrowia i siły, aby słonce świeciło Wam każdego dnia, przynosząc tylko dobre wiadomości 🙂

24.07.2013
Krystyna Z.


Pacjentka o Oddziale

Ostatnio miałam okazję – oczywiście nie z własnej woli i nie dla przyjemności – przebywać w różnych szpitalach. Nie było w nich źle – mili lekarze i panie pielęgniarki. Ale nie było tak, jak w Leśnej Górze – w szpitalu znanym z serialu, który wszyscy stawiają za wzór porównując inne szpitale. Wszyscy, ale na pewno nie osoby, które były na Oddziale u dr Junga. “Leśna Góra” to pryszcz!

Tak kompetentnej, a przy tym przemiłej pracy całego personelu Oddziału dawno nie widziałam. Bardzo dziękuję Panu Ordynatorowi, Panu dr Danisowi, Paniom Pielęgniarkom (szczególnie “iskierce” – p. Dorotce) za opiekę.

7.06.2013
Małgorzata K.


Pacjentka po operacji ortopedycznej

Jestem ogromnie wdzięczna Panu dr n. med. Leszkowi Jungowi za doskonale wykonana operację i troskliwą opiekę.

Pan dr n. med. Leszek Jung jest najwspanialszym lekarzem i najbardziej uroczym człowiekiem jakiego spotkałam w życiu.

Moja operacja zakończyła się stuprocentowym sukcesem, dzięki wybitnej wiedzy medycznej Pana Doktora. (…)

Cały zespół Oddziału Ortopedycznego jest doskonale zorganizowany i może być wzorem dla innych szpitali. Pielęgniarski i Pani Sprzątające są miłe, ciepłe i serdeczne.

Dziękuję wszystkim za wszystko.

9.05.2013
Alina K.


Pacjentka o Oddziale

Gorące podziękowania dla dr Leszka Junga za stworzenie i idealne prowadzenie tej kliniki. Jestem pełna podziwu za profesjonalizm i życzliwość, uśmiech oraz cierpliwość całego personelu. Wprawdzie choroba to nic dobrego, ale jeśli już chorować to tylko u Was. (…)

23.01.2013
Wanda N.

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.