Opinie Pacjentów

Pochwała od Pacjenta

Składam serdeczne podziękowania dla rehabilitantów i fizykoterapeutów za profesjonalizm, sympatyczną atmosferę i podejście do pacjenta. Pozwoliło mi to powrócić w pełni do zdrowia. Fachowe rady na przyszłość umożliwią mi kontynuację rehabilitacji w domu. 

Michał Prętkiewicz


Pochwała od Pacjentki

Pan Robert Jaworski okazał się bardzo uprzejmym i kompetentnym pracownikiem, który udzielił mi szczegółowych i dokładnych informacji o które prosiłam.

15.08.2017
Elżbieta Krasnodębska


Pochwała od Pacjenta

Chciałbym podziękować pani bibliotekarce za profesjonalizm, miłą atmosferę i fachowe doradztwo. Będąc kilkakrotnie pacjentem zawsze korzystałem z księgozbioru, który mógłby być systematycznie uzupełniany nowościami.

Z poważaniem,
Michał Prętkiewicz


Pochwała od Pacjentki

Pochwała należy się terapeutce Paulinie Gajdzie, która była na zastępstwie przez 2 tygodnie w ramach indywidualnej pracy z pacjentem (miałam przydzielonego mgr A. Litnera) oraz dla mgr Artura Litnera, który pracował ze mną przez ostatni tydzień. Jestem pacjentką Waszego Ośrodka Rehabilitacji dziennej od 2012r. Przyjeżdżam już 5-ty raz i mimo, że tracę dziennie na dojazdy ok. 4 godz., jestem bardzo szczęśliwa, że mogę tu być rehabilitowana. Nauczono mnie jak mam żyć do końca życia. Wszczepiono nawyk ćwiczenia i robię to (z ręką na sercu) codziennie. Ponieważ w tym roku miałam wyjątkowe szczęście trafić na rehabilitantów: mgr Artura Litnera, mgr Paulinę Gajdę, i mgr Macieja Rywackiego to potwierdzam , że ich zaangażowanie, fachowość, zdolności i stosowane metody terapii stawiają tych fachowców jako PERFEKCYJNYCH i nie należy się dziwić, że ktoś chce przyjeżdżać z daleka (w Pruszkowie są 4 ośrodki rehabilitacji ale w stosunku do Państwa to tylko „cienkie Bolki”).

                       Dzięki bardzo,

17.06.2016
Bożenna M.


Pochwała od Pacjenta

Dobra obsługa w ośrodku CKR.
Wyżywienie na 5.
Zabiegi na 6. (pochwała dla gab. 019, 20 i 21)
Dobrze funkcjonuje biblioteka (na 6).

                                           Dziękuję serdecznie całemu CKR.

08.03.2016
Kazimierz N.


Pochwała od Pacjentki

Jestem ogromnie zadowolona z uśmiechu, okazanego ciepła oraz pełnego profesjonalizmu p. Edyty Kaczorek.

24.02.2016
Anna N.


Pochwała od Pacjenta korzystającego z rehabilitacji domowej

Kliknij, aby pobrać dokument.


Pochwała od Pacjentów

Kliknij, aby pobrać dokument.


Pochwała dla Recepcji

Kliknij, aby pobrać dokument.


Gratulacje dla Pana Jerzego Karwowskiego – Prezesa CKR z okazji otrzymania nagrody Menedżer Roku 2015 w Ochronie Zdrowia – placówki prywatne

Kliknij, aby pobrać dokument.


Pochwała dla Pana Jerzego Karwowskiego – Prezesa CKR

Konstancin-Jeziorna bardzo serdecznie dziękuje za sprawne i profesjonalne zarządzanie firmą. Zabiegi są wykonywane bardzo rzetelnie i profesjonalnie, a personel jest bardzo miły, co wpływa na dobre samopoczucie chorych.

08.05.2015
Urszula K.


Pacjentka po rehabilitacji

Serdecznie dziękuję za wspaniałych Rehabilitantów, a w szczególności mgr Lidii Olesińskiej i mgr Kingi Łukomskiej. Osoby te pomogły mi uzyskać szybki powrót do zdrowia. Dodatkowo pragnę podziękować P. Annie Szczepańskiej za miłą i kompetentną obsługę w rejestracji.

12.03.2015
Zadowolona Pacjentka


Pacjentka po operacji kręgosłupa

Z całego serca dziękuję całemu Personelowi Medycznemu z Oddziału Chirurgii Kręgosłupa. O bólu pooperacyjnym z czasem zapomnę, natomiast zapamiętam złote ręce Pana Doktora Lisa, który jest człowiekiem pełnym życzliwości dla pacjenta. Zapamiętam uśmiech pochylających się nade mną  Pań Pielęgniarek, których “matczyna” opieka sprawiała ulgę w cierpieniu.

Zasługują Państwo na największe i najlepsze pochwały (…). Będę polecać Państwa wszystkim osobom, które potrzebują pomocy medycznej. Można śmiało oddać swoje zdrowie w Państwa ręce, mając pewność, że potoczne “Wszystko będzie dobrze” będzie spełniającą się w stu procentach przepowiednią. (…)

Życzę Państwu zdrowia i siły, aby słonce świeciło Wam każdego dnia, przynosząc tylko dobre wiadomości 🙂

24.07.2013
Krystyna Z.


Pacjentka o Oddziale

Ostatnio miałam okazję – oczywiście nie z własnej woli i nie dla przyjemności – przebywać w różnych szpitalach. Nie było w nich źle – mili lekarze i panie pielęgniarki. Ale nie było tak, jak w Leśnej Górze – w szpitalu znanym z serialu, który wszyscy stawiają za wzór porównując inne szpitale. Wszyscy, ale na pewno nie osoby, które były na Oddziale u dr Junga. “Leśna Góra” to pryszcz!

Tak kompetentnej, a przy tym przemiłej pracy całego personelu Oddziału dawno nie widziałam. Bardzo dziękuję Panu Ordynatorowi, Panu dr Danisowi, Paniom Pielęgniarkom (szczególnie “iskierce” – p. Dorotce) za opiekę.

7.06.2013
Małgorzata K.


Pacjentka po operacji ortopedycznej

Jestem ogromnie wdzięczna Panu dr n. med. Leszkowi Jungowi za doskonale wykonana operację i troskliwą opiekę.

Pan dr n. med. Leszek Jung jest najwspanialszym lekarzem i najbardziej uroczym człowiekiem jakiego spotkałam w życiu.

Moja operacja zakończyła się stuprocentowym sukcesem, dzięki wybitnej wiedzy medycznej Pana Doktora. (…)

Cały zespół Oddziału Ortopedycznego jest doskonale zorganizowany i może być wzorem dla innych szpitali. Pielęgniarski i Pani Sprzątające są miłe, ciepłe i serdeczne.

Dziękuję wszystkim za wszystko.

9.05.2013
Alina K.


Pacjentka o Oddziale

Gorące podziękowania dla dr Leszka Junga za stworzenie i idealne prowadzenie tej kliniki. Jestem pełna podziwu za profesjonalizm i życzliwość, uśmiech oraz cierpliwość całego personelu. Wprawdzie choroba to nic dobrego, ale jeśli już chorować to tylko u Was. (…)

23.01.2013
Wanda N.

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje.